ناریخ: دوشنبه 16 آذر 1394 - شناسه حبر: 9537

ما نگفتیم مردم میگن

ما نگفتیم مردم میگن

علیرضا شکاری(تلخک خان)

ما که خریدیم ولی خدا کند کیفیت بالا رود

مردم میگن :آقای نعمت زاده وزیر صنعت معدن وتجارت گفته بودند کمپین نخریدن خودرو خیانت به کشور است آنها ادامه دادند ماکه رفتیم و با خریدن خودروهای مانده در انبار حسن نیت خودرا ثابت کردیم،فقط منتظریم ببینیم جناب وزیر چه اسمی برای تولیدکنندگان خودروهای سرتا پا عیب وغیر استاندارد انتخاب خواهند کرد.

 

سیب زمینی برای رأی

مردم میگن: از قول رئیس اداره تعاون استان فارس در اخبار آمده بود که بمنظور جلوگیری از افت قیمت سیب زمینی، بیش از1700 تن از این محصول امحاء ودفن شده.آنها با ارائه 2پیشنهاد یادآور شدند:1- بهتر بود سیب زمینی ها را نگه می داشتند و بر اساس تجربه چندین سال قبل این محصول را به کسانی که قصد دارند مجددا کاندیدای ریاست جمهوری شوند می فروختند و آنها نیز برای جلب آرا سیب زمینی ها را بصورت رایگان در اختیار مردم قرار می دادند. 2- اگر از اقتصاد دانانی که توانستند با یک طرح ضربتی وجانانه رکود بازار خودرو را بشکنند تقاضای کمک می شد قطعا طرحی ارائه می کردند که بشود هم از امحاء ودفن سیب زمینی ها جلو گیری کرد وهم کاری کرد که  ظرف 6 روزبا ذره بین نتوانی سیب زمینی پیدا کنی.

 

انقلاب آسفالت را به شهرک ولیعصر هم صادر کنید

مردم میگن: در نشریات تربت حیدریه از قول شهردار خوانده بودیم انقلاب در آسفالت. مردمی که در شهرک ولیعصر ساکنند یکصدا ویک پارچه گفتند: سلام ما را به انقلابیون عرصه آسفالت برسانید وبگویید لطفا کمی از انقلاب تان (آسفالت )را بسمت شهرک هم بیاورید.

 

هرکس بتواند20 تا روپایی بزند از خدمت نظام معاف است!

مردم میگن: قضیه فوتبالیست هایی که به سربازی نرفته ویا برای خود کارت معافیت جعلی درست کرده اند بسیار ما را ناراحت کرده.آنها گفتند ناراحتی ما زمانی بیشتر می شود که می بینیم عده ای از این کار خلاف حمایت ودر تلاشند تا آن را توجیه نموده واسباب برگشت آنها را به میادین فوتبال فراهم نمایند. مردم گفتند:هیچ فرقی بین فرزندان این مرز بوم نیست. همه باید لباس مقدس سربازی را به تن نموده وبراساس قانون، خدمت نظام  وظیفه را انجام دهند.یکی از مردم گفت: اگر غیر این باشد بهتر است قانونی وضع شود به این مضمون که هرکس بتواند20 تا روپایی بزند از خدمت نظام معاف است.

 

آسفالت کردن در شب را کسی نمی بیند

مردم میگن: بعد از3 روز تعطیلی، در اولین روز کاری هفته شاهد تلاش چشمگیر کارکنان زحمت کش شهرداری تربت حیدریه درمهمترین ورودی شهر(میدان ترمینال )بودیم که با جدیت هرچه تمام مشغول قیر پاشی وآسفالت محل مورد نظر بودند.دونفر از مردم که شهرستانی بودند و ماشین شان بد جوری قیری شده بود درحالیکه در ترافیک گیر کرده بودند می گفتند: چرا اینکار در روز تعطیل ویا شب که تردد خودرو ها به حداقل ممکن میرسد انجام نمی شود؟یکی که نخواسته نامش فاش شود رو به آنها اظهار داشت: پدرجان مردم باید کار مسئولین را ببینند. اگر شب اینکارها انجام بشه اکثریت قریب به اتفاق مردم متوجه انجام خدمات نخواهند شد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
92
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft