ناریخ: شنبه 25 مهر 1394 - شناسه حبر: 6831

پس از گذشت 43 سال آتش نشانی تربت حیدریه به تجهیزات انفرادی استاندارد مجهز شد

پس از گذشت 43 سال آتش نشانی تربت حیدریه به تجهیزات انفرادی استاندارد مجهز شد

مدرس زاده رئیس آتش نشانی عنوان کرد:

پس از گذشت 43 سال آتش نشانی تربت حیدریه به تجهیزات انفرادی استاندارد مجهز شد

پس از 43 سال که از تاریخ تأسیس آتش نشانی تربت حیدریه می گذرد برای اولین بار  این سازمان به تجهیزات انفرادی استاندارد مجهز گردید.

 با همت سازمان آتش نشانی تربت حیدریه و به مناسبت روز آتش نشان، مراسمی در محوطه ایستگاه مرکزی آتش نشانی تربت حیدریه با حضور  شهردار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، بخشدار بخش مرکزی و جمعی از مدیران ادارات تربت حیدریه برگزار گرديد.

در ابتدای این مراسم مهندس مرتضی مدرس زاده سرپرست سازمان آتش نشانی تربت حیدریه  با تشکر از مدعوین و حضار گفت: بحمد ا... با توجه به ابلاغ اساس نامه سازمان از سال 1384با پیگیریهای اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ، در سال جاری موفق به تشکيل سازمان آتش نشانی شدیم. همچنین پس از 43 سال که از تاریخ تأسیس آتش نشانی تربت حیدریه می گذرد برای اولین بار تجهیزات انفرادی استاندارد به تعداد 45 دست با هزینه 300 میلیون تومان برای پرسنل آتش نشانی خریداری شده است که این امر را مدیون تلاشها و همت اعضای شورای شهر و شهردار می باشیم.

 جهانشیری رئیس شورای اسلامی شهر:

شورای شهر در جریان کمبود ها و مشکلات سازمان آتش نشانی هست

 حسین جهانشیری رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه نیزضمن تبریک این روز به حضار و تشکر از حضور ایشان در این مراسم گفت: وجه تمایز شغل آتش نشانی با سایر مشاغل روحیه ایثار، فداکاری و از خود گذشتگی است. عزیزان آتش نشان در مواجهه با شعله های آتش با شجاعت با آن به مقابله برمی خیزند .

وی افزود : تمامی اعضای شورای شهر در جریان کمبودها و مشکلات سازمان آتش نشانی هستند و همه سعی و تلاش خود را در راه رفع این مشکلات بکار می گیرند.

 

دکتر شورابی شهردار تربت حیدریه:

معضل عدم تجهیز ساختمانهای بلند مرتبه شهر به امکانات اطفاء حریق

دکتر شورابی شهردار تربت حیدریه در این مراسم گفت : روز آتش نشان را باید به صورت ویژه به همکاران خودم در سازمان اتش نشانی تبریک عرض می نمایم و امیدوارم روزی با تامین امکانات و تجهیزات به روز و مطلوب قدردان تلاشهای این عزیزان باشم.

وی افزود : یکی از مشکلاتی که در شهر تربت حیدریه وجود دارد عدم تجهیز ساختمانهای بلند مرتبه اداری و خصوصی به امکانات اطفاء حریق می باشد . لازم است که مدیران دستگاه های دولتی و خصوصی نسبت به توجیه و آموزش همکاران خود و همچنین تجهیز ساختمانها به این امکانات اقدام نمایند.

شهردار گفت : شهرداری و سازمان آتش نشانی آمادگی خود را برای ارائه آموزشهای تئوری و عملی به همه همشهریان اعلام می نماید.

در ادامه این مراسم بخشی از توان عملياتي پرسنل آتش نشانی در قالب انجام مانور های مختلف به نمایش در آمد و پایان بخش مراسم نیز رژه موتوری خودروهای آتش نشانی در سطح شهر تربت حیدریه بود.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft