ناریخ: شنبه 25 مهر 1394 - شناسه حبر: 6825

8 مصدوم در سانحه تصادف محور تربت حیدریه – گناباد

8 مصدوم در سانحه تصادف محور تربت حیدریه – گناباد

تصادف یک دستگاه سمند با یک دستگاه پیکان در محور تربت حیدریه به گناباد 8 مصدوم بر جای گذاشت.

دکتر محمدجواد امیری مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با اعلام این خبر به نوید تربت گفت: این سانحه ساعت 7 صبح دوشنبه 20 مهرماه در کیلومتر 4 محور تربت حیدریه به گناباد رخ داد که پس از اعلام وقوع این سانحه آمبولانس های اورژانس 115در محل حضور یافته و مصدومین این سانحه به بیمارستان های نهم دی و رازی منتقل شدند . دکتر امیری در ادامه افزود: 6 نفر از مصدومین این سانحه به بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی منتقل شدند که سه نفر تحت عمل جراحی قرار گرفته و سه نفر نیز در بخش های بیمارستان بستری شدند.

 

باند خرده فروشی مواد مخدر متلاشی شد

توزیع کنندگان مواد مخدر در یک منزل مسکونی به دام پلیس افتادند.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه با اعلام این خبر به نوید تربت گفت: با کسب خبری مبنی بر توزیع گسترده مواد مخدر در منزلی در خیابان مطهری، موضوع در دستور کار تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

سرهنگ سید ابو القاسم حیدری مقدم افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از یک سری تحقیقات نامحسوس و اطمینان از فعالیتهای مجرمانه در این محل با هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شد. در این عملیات ضربتی گرداننده محل و 4 همدستش در حال توزین مواد دستگیر و مقدار 3 کیلو و 600 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد

سرهنگ حیدری مقدم تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر همچنین طی دو عملیات دیگر دو خرده فروش مواد مخدر را دستگیر کردند .

 

سارق باغهای بادام دستگیر شد

سارق باغهای میوه روستای جوادیه رخ دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه در تشریح این خبر به نوید تربت گفت: در پی چند فقره سرقت از باغهای بادام در محدوده روستای جوادیه موضوع در دستور کار ماموران پاسگاه انتظامی بخش رخ قرار گرفت.

سرهنگ سید ابوالقاسم حیدری مقدم افزود: ماموران پاسگاه انتظامی بخش رخ پس از چند روز کنترل نامحسوس سرانجام مردی را در حال جمع آوری بادام در یکی از باغ های همان محدوده شناسایی و در اقدامی ضربتی دستگیر کردند .

متهم 40 ساله به نام محمود که سابقه سرقت در پرونده اش را یدک می کشد در بازجویی های فنی علاوه بر سرقت از باغ بادام به 3 فقره سرقت از منازل مسکونی با همدستی 3 نفر دیگر اعتراف کرد

سرهنگ حیدری مقدم با اشاره به دستگیری سه همدست متهم تصریح کرد: ماموران پاسگاه انتظامی بخش رخ در بازرسی از محل اختفای آنها تعداد 4 عدد پمپ آب،600 کیلوگرم آلو خشک و 100کیلو گرم بادام کشف کردند .

وی خاطر نشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده قضایی برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند .

 

 

 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft