ناریخ: چهارشنبه 25 شهریور 1394 - شناسه حبر: 5631

انعکاس صدا

انعکاس صدا

آموزش و پرورش

- با سلام؛اقدام خداپسندانه معاونت محترم مدیر کل و مدیریت آموزش و پرورش تربت حیدریه در راه اندازی دبیرستان پسرانه دوره اول متوسطه ویژه فرهنگیان قابل تقدیر است. از پیگیری و تلاش نشریه نوید تربت نیز در انعکاس و پیگیری این خواسته فرهنگیان که به نتیجه رسید نیز متشکریم.

راهنمایی و رانندگی     

- سلام؛ در چندين بار سوار شدن با اتوبوسهاي خط 45 متري(بلوار مدرس) متوجه شدم كه تمام ايستگاه هاي مسير از ابتداي بلوار مدرس تا خيابان كاشاني و بخصوص از چهارراه بيمارستان نهم دي و از ابتداي خيابان كاشاني تا مسجد جامع در تصرف خودروهاي سواري است که با كمال پررويي در ايستگاه توقف كرده اند بطوری که راننده اتوبوس مجبور به توقف در وسط خيابان مي شود كه باعث ایجاد ترافیک در پشت سرش مي گردد. دريغ از برخورد قاطع پليس با خلاف كاران، خدا به رانندگان اتوبوس صبر دهد.

 

شهرداری

- آقایان مسئولین؛ چه کسانی مسئول جان مردم در ورودی بهشت جواد به جاده خواف رشتخوارهستند.حتما باید تصادفی صورت گیرد و چند نفر لت و پار شوند تا شما به حادثه خیز بودن آن پی ببرید؟!!

 - آیا شهرداری نمی خواهد فکری برای ورودی چهار راه خواف بردارد؟

-  از شهردار تقاضا می کنیم این بار که برای تجدید دیدار با اقوام قصد رفتن به مشهد را داشتند، با یک اتومبیل پراید از طریق بلوار باهنر و بلوار انقلاب طی مسیر نمایند تا با مشکلات ساکنان این مناطق آشنا گردند. چون دیدن به از شنیدن است.

- قابل توجه آقای شورابی شهردارو اعضای شورای شهر؛ لطفأ کمی هم به فکر چهره ظاهری شهرمان باشید. واقعأ برخی نقاط چهره شهر را زشت نموده اند مانند خیابان خیرین از سمت کاشانی که به دلیل عدم عقب نشینی حالت مطلوبی ندارد.

- جناب آقاي شهردار؛ ما ساكنين ميلان پنجم پانزده خرداد 11 همچنان منتظر مرمت آسفالت ميلان خود كه بيش از 7 ماه است هزينه آن را پرداخت نموده ايم هستيم.

- از شهردار و اعضاي محترم شوراي شهر استدعا دارم به هنگام شب سري به پارك هاي كودك احداث شده در پارك كاشاني، باغ ملي و پيشكوه بزننند تا كمبود روشنايي مطلوب را احساس نمايند و نسبت به تامين روشنايي لازم اقدام کنند.

- سلام؛ ما بلاخره نفهميديم شهردار و رئیس شورای شهر ما چه کسی هست؟ هر چند وقت عكس يك نفر را از طرف کسانی که با آنها سر و کار دارند جلوي شهرداري ميزنند و زيرش هم مينويسند انتخاب بجا و شايسته شما را به عنوان شهردار تبريك ميگويیم .

- كوچه بن بست ما در ميدان بسيج، فردوسی24 ، با وجود اینکه كنار خيابان اصلي قرار دارد اما حدود 30سال که از عمر من میگذرد همچنان خاكي است!! كي و چه كسي ميخواهد آنرا آسفالت كند.روستاها كوچه هاشون از ما بهتره؟

- باسلام؛درختان تنومند ميلان خرداد6 درحال خشك شدن هستند،شهرداري محترم جهت آبياري رسيدگي نمايد.

 

فرماندار و نماینده خواف

- باسلام؛ زمينخواري گسترده در روستاي خرگرد خواف صورت گرفته است. لازم بذكراست زمين هاي تصرفي برابر بازمينهاي واگذاری ميباشد.. لطفا پيگيري كنيد تا فرماندار و نماينده ازخواب بيدار شوند.

 

ادارات برق،گاز،آب و فاضلاب و شهرداری       

- با سلام؛ براي چندمين بار است پيام مي دهم، خواهشاً خودروهاي سازمان آب، اداره برق و گاز و بویژه شهرداري كه مجبور مي شوند در كنار جداول و وسط خيابان و بلوار توقف كنند از تابلو و پرچم زن استفاده كنند. حتما بايد اتفاقي بافتد تا به فكر باشند؟!! خطاب به نيسان پيمانكار شهرداري كه در ساعت ده و نيم صبح 16 شهريور آسوده خاطر در پشت فرمان در دايره فلكه بسيج در كنار تنديس شمعداني با تلفن همراهش بازي مي كرد بدون اینکه هيچ گونه تابلو و علايم هشدار دهنده در پشت سرش باشد.

 

اداره راه  و سهل انگاری

سهل انگاری تا چه اندازه؟ ظهر پنجشنبه 12/6/94 از جاده کمربندی تربت به سمت مشهد در حال حرکت بودم. بعد از اینکه کمربندی را پشت سر گذاشتم ، در نقاط مختلفی از جاده، حد فاصل بین انتهای کمربندی و مجتمع رفاهی امام رضا (ع)، آسفالت گرم ریخته بودند تا بعدا آنها را با غلطک بکوبند.

من که اصلا گمان نمی کردم در جاده اصلی که محل تردد اتومبیلهایی زیادی است، بدون گذاشتن علائم هشداردهنده این بی احتیاطی آشکار را انجام داده باشند، در حالی که سرعت داشتم با خیال راحت مشغول رانندگی بودم که ناگهان خودم را بروی آسفالتهای گرم و لغزان دیدم.اتومبیل کنترلش را از دست داد و به زحمت توانستم  متوقف شوم. وقتی هم که پیاده شدم بدنه ماشین پر از قیر بود..

نمی دانم چند نفر مثل من دچار این حادثه شدند، ولی می دانم که همه با خودشان فکر می کردند؛ از چه کسی و به کجا شکایت کنند؟!!

 

جوابیه اداره آموزش و پرورش درمورد بکارگیری بازنشستگان

مدیرمسؤل محترم هفته نامه نوید تربت با سلام و احترام؛ در پاسخ به پیامک یکی از شهروندان که در ستون انعکاس صدای شماره 237 ( نهم شهریور 94) آن هفته نامه در مورد بکارگیری نیروهای بازنشسته در اداره استخر درج شده بود، بدینوسیله به اطلاع می رساند که امکان استفاده از فرهنگیان شاغل بصورت موظف در اداره استخر به عنوان مدیر و عوامل اجرایی وجود ندارد و فقط استفاده از همکاران بازنشسته در قالب انعقاد قرارداد مجاز می باشد.

روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش تربت حیدریه

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
8
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft