ناریخ: دوشنبه 9 شهریور 1394 - شناسه حبر: 4722

شهردار در نشست با اصحاب رسانه: نمایشگاه دائمی تربت حیدریه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان مهر ماه افتتاح میشود

شهردار در نشست با اصحاب رسانه: نمایشگاه دائمی تربت حیدریه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان مهر ماه افتتاح میشود

شهردار تربت حیدریه در نشستی که بمنظور تجلیل از خبرنگاران در محل شهرداری برگزار شد گفت: خبرنگار همیشه فرصت مقتنمی است برای مدیران اجرایی کشور تا با استفاده از آن برخی نقاط ضعف درحوزه کاری و اطلاعات صحیح به مردم انعکاس داده شود.

دکترشورابی اظهار کرد: با توجه به اینکه مردم در بسیاری از مسائل کشور تخصص لازم را نداشته و از طرفی دسترسی به اطلاعات مورد نیاز را ندارند، خبرنگاران بعنوان حلقه ارتباطی مجموعه مدیران و مردم نقش مهمی در آگاهی بخشی جامعه دارند.

وی بیان کرد: برخی مدیران گاهاً دچار روز مره گی می شوند و می طلبد تا خبرنگاران با رعایت انصاف و صداقت و انتقاد سازنده برای توسعه بیشتر شهر آنان را به چالش بکشند.

شورابی گفت: خدمت رسانی بهتر به مردم اقبال به نظام را بیشتر می کند و توسعه و آبادانی کشور را به همراه خواهد داشت.

شهردار تربت حیدریه در ادامه به فعالیتهای شهرداری اشاره کرد و افزود: بافت فرسوده شهر و پیگیری مطالبات شهرداری دو دغدغه مهم من از ابتدای قبول مسئولیتم در این پست بوده  است که با رایزنی ها صورت گرفته ، پیگیر برطرف کردن این دو موضوع هستیم.

 وی راه اندازی شورایاری محلات را بهترین فرصت برای شهر دانست و بیان کرد: تشکیل شورایاری محلات در سطح شهر بهترین فرصتی است تا مردم ضمن نگهداری هزینه های صورت گرفته در محله، خودشان موضوعاتی را که به شهرداری بر می گردد را نظارت و مدیریت کنند.

 شورابی تصریح کرد: پرداخت مطالبات مردم به همراه خردجمعی و مشارکت بخش خصوصی در حوزه های مدیریت شهری، شهر را توسعه و آباد می کند.

 شهردار تربت حیدریه از افتتاح پارک بانوان و راه اندازی نمایشگاه دائمی تربت حیدریه خبر داد و افزود: پارک مخصوص بانوان در تربت حیدریه بعنوان دومین شهر استان با تجهیزات کامل و بصورت محصور در یکی از مناطق زیبای پیشکوه تا دو ماه آینده راه اندازی می شود. همچنین تا ۲۵ مهرماه امسال نیز نمایشگاه دائمی شهر تربت حیدریه با مشارکت بخش خصوصی در محل پایانه مسافربری با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد تومان و ۴ هزار متر مربع زیر بنا افتتاح خواهد شد.

 وی گفت: با هماهنگی اصناف و بخش خصوصی تا پایان امسال 10 بازار میوه و تره بار و ارزاق عمومی در مناطق مختلف شهر راه اندازی می شود.

 شورابی  گفت: با وجود رکود ساخت و ساز درآمد شهرداری در خرداد ماه سال گذشته یک ونیم میلیارد تومان بوده است که این رقم در خرداد امسال به 3 میلیارد تومان رسیده است ضمن اینکه توقع ما از مردم این است که مطالبات شهرداری را پرداخت و در محله خود نیز هزینه و مدیریت کنند.

 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft