ناریخ: دوشنبه 9 شهریور 1394 - شناسه حبر: 4708

برای اولین بار در خراسان رضوی افتتاح گردید: باشگاه تخفیف ایرانیان با جوایز استثنایی در تربت حیدریه

برای اولین بار در خراسان رضوی افتتاح گردید: باشگاه تخفیف ایرانیان با جوایز استثنایی در تربت حیدریه

باشگاه تخفیف ایرانیان نمایندگی خراسان رضوی اولین مرکز خود را در تربت حیدریه افتتاح نمود. شهروندان تربت حیدریه با تماس با نشریه نوید تربت خواهان اطلاعات بیشتر در مورد این باشگاه و نحو فعالیت آن شده اند به همین بهانه به سراغ آقای محمد فولاد مدیر باشگاه تخفیف ایرانیان نمایندگی خراسان رضوی رفته و نحوه فعالیت این باشگاه را جویا شدیم.

آقای فولاد به نوید تربت گفت: باشگاه تخفیف ایرانیان با الگو برداری از کشورهای اروپایی ( که از چندین سال قبل با موفقیت و جلب رضایت مردم در آنجا فعالیت می کرده است)  در کشور شروع به کار نموده است.

وی افزود: بنده مسؤلیت نمایندگی باشگاه تخفیف ایرانیان در خراسان رضوی را عهده دار هستم و تربت حیدریه اولین شهر استان است که  مرکز باشگاه در آن افتتاح می گردد .

 

با باشگاه تخفیف ایرانیان آبرومندانه تخفیف بگیرید

وی در پاسخ به اینکه باشگاه تخفیف ایرانیان چه فعالیتی قرار است انجام دهد و با چه رویکردی تأسیس شده است گفت: هدف باشگاه  این است که شهروندان تربتی بدون چانه زنی های  مرسوم و بسیار محترمانه هنگام خرید از فروشگاهها و مغازه های سطح شهر تخفیف بگیرند.

 وی نحوه تخفیف محترمانه به شهروندان را اینگونه توضیح داد: هر شهروند در طول سال از هر قشری و با هر رده درآمدی اقدام به خرید از مغازه های مختلف سطح شهر تربت حیدریه می کنند که در این خرید ها گاهاً به دنبال چانه زنی و گرفتن تخفیف از مغازه دار است که در بسیاری از مواقع موفق نمیشود. باشگاه تخفیف ایرانیان با طرح بسیار دقیق روش تخفیف محترمانه و الکترونیکی وارد عمل شده است و هر شهروندی می تواند با عضویت در این باشگاه، هنگام خرید از فروشگاه ها و مغازه های صنوف مختلف در نقاط مختلف سطح شهر که سالهاست به همشهریان ارایه خدمات و کالا می دهند و با ما قرارداد بسته اند  از درصدی تخفیف بصورت خودکار برخوردار شوند بدون اینکه نیازی به چانه زنی باشد.

روش کار باشگاه به این صورت می باشد که باشگاه در اولین قدم اقدام به بستن قرارداد و نصب کارتخوان باشگاه تخفیف ایرانیان در فروشگاههای معتبر در سطح شهر می نماید و فروشگاه متعهد می شود که اجناس خود را به اعضا باشگاه با تخفیف و امتیاز در خرید ارائه نماید که این تخفیف و امتیاز در خرید بدون دخالت فروشنده و مشتری مستقیما بر روی دستگاه کارتخوان باشگاه تخفیف ایرانیان صورت می گیرد

روش عضو گیری نیز به این صورت می باشد که فرد بعد از مراجعه به دفتر باشگاه تخفیف ایرانیان و ثبت نام، کارت بانکی عضو شتاب خود را به سیستم معرفی می نماید که خرید تخفیف دار با همان کارت انجام می پذیرد. باشگاه یک عدد کارت بانکی متصل به شتاب ( جهت تسویه تخفیف نقدی ) و یک عدد کارت غیر بانکی ( جهت تسویه تخفیف غیر نقدی ) را برای ایشان صادر می نماید و فرد پس از آن با مراجعه به فروشگاههای طرف قرارداد باشگاه ، خرید خود را با کارتی که به باشگاه معرفی نموده بر روی کارتخوان باشگاه ایرانیان انجام می دهد

که اگر خرید یک شهروند تربتی که سرپرست خانوار است  را در نظر بگیریم که در طول سال ماهیانه یک میلیون تومان است، مبلغی که از تخفیف خرید کالا در طول یکسال نصیبش می شود بیش از دو میلیون تومان خواهد بود.

 

هدف باشگاه تخفیف ایرانیان احترام و رواج مشتری مداری است

وی درباره فروشگاه ها و مغازه هایی که طرف قرارداد باشگاه تخفیف ایرانیان هستند گفت: هدف باشگاه رواج مشتری مداری و احترام به مشتری است و با این رویکرد که حق مشتری است که محترمانه تخفیف بگیرد، بنابر این هر مغازه و فروشگاهی از هر صنفی در سطح شهرستان تمایل داشته باشند که به مشتریانش تخفیف محترمانه بدهد ما اعلام آمادگی می کنیم و این کار را در سطح شهر شروع کردیم که با استقبال بی نظیر کسبه تربت  حیدریه رو به رو شدیم. بطوریکه در کمتر از 24 ساعت 30 فروشگاه  از صنوف مختلف مانند رستوران،  لوازم خانگی، پوشاک، مواد غذایی، طلا فروشی، گل فروشی، کفش، عینک، بزازی، فروشگاه تعاون، لوازم التحریر، درمانگاه، داروخانه، باشگاه بدنسازی، پیتزا فروشی، آرایشگاه زنانه و... با باشگاه تخفیف ایرانیان مرکز تربت حیدریه قرار داد بسته اند و همچنان  این عقد قرار دادها در حال گسترش  است.

وی افزود: می خواهیم تعداد و تنوع صنوف و مغازه ها در سطح شهر را چنان بالا ببریم که شهروندان عزیز تربتی در هرجای این شهر و حتی شهرها و روستاهای شهرستان بصورت کاملا راحت به فرو شگاه هایی که با باشگاه قرار داد بسته اند دسترسی داشته باشند و بتوانند خرید انجام بدهند و با تخفیفی که برایشان بدون چانه زنی و  محترمانه به کارتشان واریز می شود از این قلک خانواده سود ببرند و از طرفی مغازه داران در صنوف مختلف شهرستان خود بخود با این طرح همراه خواهند شد تا همگی برای مشتریان  عزیزشان تخفیفی محترمانه جهت جلب رضایت آنان داشته باشند و وی را به مشتری دائمی خود تبدیل نمایند.

 

طرح باشگاه تخفیف ایرانیان یک طرح عام المنفعه است

فولاد گفت:  طرح باشگاه تخفیف ایرانیان یک طرح عام المنفعه است که بصورت بسیار ساده روش سنتی تخفیف گرفتن و به قولی چانه زدن را که خوشایند بسیاری از اقشار جامعه هم نیست و گاها برخی از شهروندان توان آن را ندارند را به روشی محترمانه و مدرن بر بستر کارتخوان های بانکی تبدیل نموده است تا شهروندی که قدرت چانه زنی ندارد و یا به مغازه ای که اهل تخفیف نیست، می تواند بصورت خودکار از تخفیف بهره مند شود. حسن تخفیف باشگاه این است که مبلغ آن در عابر بانک مشتری ذخیره میشود تا به هر صورت که خواست نقدی استفاده کند و یا بعنوان پس انداز آن را نگه دارد. اگر چه در نگاه اول شاید به عنوان مثال برای خرید200 هزار تومان 20درصد تخفیف(40 هزار تومان) مبلغ قابل توجهی نباشد اما با توجه به اینکه هر شهروند بخصوص سرپرست خانوار خواه یا نا خواه در طول سال بایستی چند میلیون تومان صرف خرید امورات زندگیش کند قطعا این مبلغ تخفیف قابل توجه خواهد بود.

وی افزود : این طرح به گونه ای طراحی شده است که مشتری هیچ تغییری در روش خرید احساس نمی کند.فروشگاه جدید و یا خاصی مد نظر نیست بلکه از مواد غذایی سر کوچه مان تا فروشگاههایی بزرگی که سالها است در سطح شهر تربت حیدریه همه ما شهروندان از آنها خرید میکنیم طرف قرار داد باشگاه شده اند و حاضرند بصورت محترمانه به مشتریانشان تخفیف بدهند.

 مدیر باشگاه تخفیف ایرانیان تصریح کرد : با همان عابر بانکی که در اختیار همه شهروندان است خرید را انجام می دهیم و فرو شگاه ها بعد از خرید،  مبلغ N درصد تخفیف را به عابر بانکتان واریز می کند که در همان لحظه می توانید مبلغ را بردارید و یا خرید الکترونیکی داشته باشید.

فولاد گفت: در این طرح، برخی فرو شگاه ها بصورت نقدی و غیر نقدی با باشگاه  ایرانیان قراردا بسته اند یعنی به این صورت که 10 درصد از تخفیف را به مشتری  به صورت نقدی بر گردانند و 10 درصد دیگر را در کارتشان برای استفاده در خرید های بعدی نگه می دارند تا هم برای مشتری پس انداز شود و هم رابطه بین مشتری و فروشگاه حفظ شود، در واقع با جلب رضایت او را مشتری دائمی خود سازد.

طرح باشگاه تخفیف ایرانیان حتی فروشگاه هایی در سطح شهر را که طرف قرار داد هم نیستند ترغیب می کند به اینکه در این رقابت تخفیف به مشتری شرکت نمایند بنابر این به شهروندان عزیز که برای خرید مراجعه می کنند تخفیف می دهند.

 

از جوایز استثنایی با عضویت در باشگاه تخفیف ایرانیان برخوردار شوید

مدیر باشگاه تخفیف ایرانیان در باره جوایزی که این باشگاه برای اعضایش در نظر گرفته است گفت: هر شهروندی که عضو باشگاه تخفیف ایرانیان شود و در مرکز تربت حیدریه ثبت نام کند دارای ده امتیاز میشود و در قرعه کشی جوایزی که در 17/7/94 همزمان با روز خانواده و تکریم  بازنشستگان با حضور و نظارت مسئولین شهرستان بر گزار میشود شرکت داده میشود.

فولاد خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد بالای جوایز و اینکه قرعه کشی تنها بین کسانی است که در باشگاه ایرانیان مرکز تربت حیدریه ثبت نام کرده اند، شهروندان عزیزی که ثبت نام نمایند از امتیاز بالایی برای برنده شدن برخوردار خواهند شد. این جوایز در روبه روی دفتر باشگاه ایرانیان در معرض دید عموم قرار گرفته است .

وی گفت: با توجه به اینکه بنده نمایندگی با شگاه تخفیف ایرانیان در خراسان رضوی را  بر عهده گرفته ام اولین مرکز را در شهر خودم تربت حیدریه افتتاح کردم و  در ادامه کار ،فاز بعدی مرکز در  مشهد مقدس راه اندازی می شود. حتی برنامه ای دارم تا زائرین عراقی و دیگر کشورهایی که به مشهد  مشرف می شوند از خدمات این با شگاه در هتلها و دیگر فرو شگاهها استفاده کنند. در پایان از همه مسئولین  شهرستان تربت حیدریه که با نگرشی باز ما را در خدمت رسانی به شهروندان یاری رسانده اند تقدیر و تشکر می کنم و مطمئنم شهروندان تربتی از این طرح عام المنفعه حداکثر استفاده را می برند و باشگاه  تخفیف ایرانیان بسرعت جای خود را در بین خانواده ها باز خواهد نمود. همانطور که در این مدت کم با استقبال خوب کسبه و فروشگاه های سطح شهر و مردم  روبه رو بوده ایم. 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft