ناریخ: سه شنبه 6 مرداد 1394 - شناسه حبر: 3795

پایانی دراماتیک بر مسابقات فوتسال جام رمضان تربت حیدریه؛ بی نظمی در سالن نهم دی مانع از برگزاری مراسم پایانی شد

پایانی دراماتیک بر مسابقات فوتسال جام رمضان تربت حیدریه؛ بی نظمی در سالن نهم دی مانع از برگزاری مراسم پایانی شد

 

محمد زوار

مسابقات فوتسال جام رمضان در رده آزاد با شرکت 15 تیم در سالن شهدای 9 دی برگزار شد که تیم ها در سه گروه 4 تیمی و یک گروه 3 تیمی با هم به رقابت پرداختند.

 در نهایت تیمهای پیام،  شهدای گمنام ده پایین ،گوشت روز و شهدای احمد آباد به نیمه پایانی راه یافتند . دیدار تیمهای پیام و گوشت روز در نیمه نهایی با جنجال و حاشیه همراه بود و بازی چند دقیقه از جریان افتاد. این مسابقه با پیروزی گوشت روز در ضربات پنالتی به پایان رسید و پیام که مدعی صعود به فینال بود به رده بندی رسید . در دیگر دیدار نیمه نهایی شهدای گمنام ده پایین بر تیم شهدای احمد آباد غلبه کرد و راهی دیدار پایانی شد.

 مسابقه رده بندی را تیم شهدای احمد آباد از پیام برد و عنوان سومی را از آن خود کرد.

 در حین برگزاری این دیدار شاهد پرتاب بطری های آب از طرف تماشاگران به داخل زمین بازی بودیم که متأسفانه این کار تا پایان مسابقه تکرار و باعث قطع چندین باره جریان بازی شد.

فینال مسابقات رده آزاد بین گوشت روز و شهدای گمنام ده پایین انجام شد. البته تیم گوشت روز در چند سال گذشته و در اکثر مسابقات همیشه یک پای فینال بوده و تیم اصلی گوشت روز در حال حاضر قهرمان لیگ برتر فوتسال استان نیز می باشد.

  تماشاچیان دو تیم قبل از شروع مسابقه سر و صدای زیادی را بر روی سکوها به راه انداخته بودند بخصوص طرفداران ده پایین که لحظه ای دست از تشویق  تیمشان بر نداشتند.  بازی با سوت محمد رضا علاقمند آغاز شد. رضا مرادی ،  جواد روحانی و قاسم آذرنگ دیگر اعضای تیم داوری در این مسابقه بودند. مسابقه در نیمه اول 2 بر2 مساوی تمام شد اما در نیمه دوم گوشت روز موفق شد 2 گل دیگر وارد دروازه حریف خود کند و در نهایت 4 بر 2 پیروز میدان شد و قهرمان مسابقات شد.

تیمهای مقاومت قهرمان رقابتهای جوانان ونوجوانان جام رمضان

همچنین در مسابقات فوتسال جوانان که با حضور 8 تیم برگزار شد تیمهای مقاومت پارت تایر، گوشت روز و لوازم ورزشی مقاومت مقامهای اول تا سوم را به  خود اختصاص دادند.

در مسابقات نوجوانان نیز که با شرکت 9 تیم در 3  گروه پیگیری شد مقاومت پلیس + 10اول شد و مدرسه فوتبال نوین و لوازم ورزشی مقاومت دوم و سوم شدند.

حاشیه های شب پایانی مسابقات :

- از هیئت فوتبال با توجه به تجربه چندین ساله بیشتر از انتظار می رفت که مسابقات را به نحو شایسته ای برگزار کند. امیدواریم در آینده شاهد برگزاری بهتر مسابقات باشیم.

- مسئولین شهرستان از جمله فرماندار، رئیس اداره ورزش وجوانان،رئیس آموزش و پرورش  و عده ی زیادی از مسئولین ادارات و هیئت های ورزشی شهرستان در سالن حضور یافتند.

- گرچه در جریان دیدار فینال کمتر شاهد ایجاد حاشیه از جانب تماشاگران بودیم اما بعد از سوت پایانی متأسفانه تماشاگران اقدام به پرتاب بطری های آب و دیگر اشیاء به داخل زمین  بازی نمودند و سالن مسابقه را به یک زباله دانی تبدیل کردند. صحنه های ناخوشایندی برای فوتبال تربت حیدریه پیش آمد که تأسف بار بود.

- بخاطر حواشی بعد از دیدار فینال و پرتاب اشیاء،مراسم اهداء کاپ به تیمهای برتر انجام نگرفت و سالن به سرعت خالی شد .

- هنگام پرتاب بطریها مسئولین در سالن حضور نداشتند و سالن مسابقه را ترک کرده بودند و شاهد اتفاقات رخ داده نبودند و امنیت سالن به خوبی حفظ نشد.

- حسن کاویانی سرمربی  تیم پیام از مسابقه نیمه نهایی با گوشت روز که برای دقائقی از جریان افتاد به شدت گلایه مند بود و معتقد بود در حق تیم او اجحاف شده  است. تیم پیام در این مسابقات چهارم شد.

- متأسفانه زنگ بی اخلاقی در سالن مسابقات فوتسال  جام رمضان تربت حیدریه چند سالی هست که به صدا در آمده است و امسال هم همین روال ادامه داشت، محرومیتهای بازیکنان و رفتار تماشاگران بخصوص در شب پایانی گویای همین مسأله بود. 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft