ناریخ: سه شنبه 6 مرداد 1394 - شناسه حبر: 3782

امام جمعه تربت حیدریه: لازم است امام جمعه بصورت دائم در شهرحضور داشته باشد

امام جمعه تربت حیدریه: لازم است امام جمعه بصورت دائم در شهرحضور داشته باشد

 

قبلاٌ هم در جمع مومنین و نمازگزاران مسجد جامع اذعان داشتم و الان هم به شما می گویم که در شهر تربت حیدریه باید امام جمعه بصورت ثابت و دائم حضور داشته باشد و فعلاً تا تعیین تکلیف امام جمعه بعدی به مسئولیت ۱۳ ساله خود ادامه می دهم

امام جمعه تربت حیدریه گفت: دشمن قبل از مذاکرات و بعد از جمع بندی هسته ای برای رسیدن به اهداف خود بدنبال اختلاف و دو قطبی کردن جامعه در ایران اسلامی است.

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در سالروز اولین اقامه نماز جمعه کشوردر نشست خبری با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: در طول ۳۶ سال گذشته از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران دشمنان نظام اسلامی با ترور شخصیتهای برجسته نظام، جنگ تحمیلی، فتنه و تحریم سعی در ساقط کردن این نظام ولائی را داشتند که حضور همیشه در صحنه مردم با محوریت ولایت فقیه تمام نقشه آنان را خنثی کرد.

 وی بیان داشت: آخرین گزینه و راهکار جبهه استکبار برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شبیخون فرهنگی و تحریمهای ظالمانه و ناجوانمردانه ای است که تا امروز با مقاومت و پایداری جانانه مردم صبور و مقاوم ایران روبرو بوده است.

 مدیر عامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی به ترفندهای دشمن در این خصوص اشاره کرد و افزود: دو قطبی کردن جامعه قبل از مذاکرات و بعد از جمع بندی مهمترین هدفی است که دشمن دنبال می کند تا ضمن اختلاف و تفرقه بین نخبگان و مسئولان نظام فرصت رشد و شکوفائی را از این ملت بگیرد.

 شریعتی تبار سفرهای متعدد هیئت های اروپائی به تهران را در راستای اهداف خودشان ذکر کرد و گفت: غربی ها با ذوق زدگی آماده ورود به بازار سیاسی و اقتصادی ایران شدند و گاهاٌ در این سفرها شاهد اظهار نظرهای نسنجیده ای در خصوص موجودیت رژیم غاصب و کودکش اسرائیل و حقوق بشر و سایر موارد اختلافی با غربی ها هستیم .

  امام جمعه در خصوص آینده اوضاع منطقه اذعان کرد: آتشی که امروز جبهه استکبار در منطقه شعله ور کرده آینده ای نزدیک به جان خودش می افتاد و دود این آتش نیز چشم متحدان و مزدورانش در منطقه را کور خواهد کرد.

 وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مبنی بر تعیین تکلیف امام جمعه شهر تربت حیدریه گفت: پس از رایزنی های متعدد آستان قدس رضوی مبنی بر تعیین جایگزین برای بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی، بلاخره به این جمع بندی رسیدند که بنده حقیر در این مسئولیت خطیر ایفای نقش کنم و بنده نیز آن را پذیرفتم.

 شریعتی تبار تصریح کرد: بنده قبلاٌ هم در جمع مومنین و نمازگزاران مسجد جامع اذعان داشتم و الان هم به شما می گویم که در شهر تربت حیدریه باید امام جمعه بصورت ثابت و دائم حضور داشته باشد و فعلاً تا تعیین تکلیف امام جمعه بعدی به مسئولیت ۱۳ ساله خود ادامه می دهم.

 خطیب جمعه تربت حیدریه درباره تکلیف مصلی نماز جمعه اذعان داشت: در طول ۶ سال گذشته به دلیل بی تدبیری و بی مهری های صورت گرفته، سند مالکیت زمین مصلی تعیین تکلیف نشده بود و آقایان جواب درستی به ما نمی دادند، اما بحمدالله در یک سال گذشته با رایزنی ها و استعلامات انجام شده از ادارات کل استان در خصوص زمین مصلی پیشکوه، بزودی سند زمین آماده و برای مراحل بعدی و تخصیص اعتبارات تحویل شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور خواهد شد.

 وی خاطر نشان کرد: مصلی امام خمینی(ره) در پیشکوه هیچ مالک شخصی نداشته و ندارد و فقط به لحاظ راه ارتباطی در مسیر مقداری در ملک شخصی قرار گرفته که با احداث مصلی این مشکل به طور حتم حل می شود.

ب مناطق قطع شود آن مقدار آبي كه ميخواهيم ذخيره كنيم باز هم توسط مردم مصرف ميشود.!! به نظر شما آيا به جاي اين جواب به فكر چاره اي بهتر نبايد باشيم؟

 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
3
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft