ناریخ: سه شنبه 6 مرداد 1394 - شناسه حبر: 3781

انعکاس صدا

انعکاس صدا

شهردار

- آقای شهردار ما اهالی حاشیه بلوار امام رضا (روستای منظر) در انتظار نصب پل هوایی در این بلوار هستیم. لطفا از پل های عابر پیاده کنار بلوار باهنر و یا بیمارستان تامین اجتماعی که سالها است رها شده استفاده کنید.

- وضعیت درختان پارک ملت وآخر بلوار انقلاب طبق سالهای گذشته از بی آبی اسفناک است.

- آقای دکتر شورابی؛ شهرداری شهرک با همین بودجه موجود هم میتواند بسیار بهتر از وضعیت فعلی عمل کند.

- کاش شهردار جدید هر چه زودتر بلوار باهنر را جمع کند چرا که به لحاظ فنی مایه آبروریزی است.

- آقای شهردار ما اهالی پردیس شرقی علی رغم درخواستهای مکرر، سطل زباله در محله مان نداریم و با وجود اینکه حاضر شدیم در امر جدول کشی وآسفالت مشارکت کنیم شهرداری پاسخی به ما نمیدهد. لطفا به این موضوع رسیدگی کنید.

-با سلام؛ما حدود پنجاه خانوار در شهرك تازه ساخته شده امام حسين ع واقع در انتهاي بلوار انقلاب از اراضي شهرك ولي عصر (عج) ساكن هستيم. مشكلي كه اخيرا مشاهده شد اين بود كه به دليل تغير مسير كانال آب، آب باران در خيابان اصلي جمع شده و به داخل شهرك سرازير ميشود. اين شهرك داخل محدوده شهرداري ناحيه دو شهر تربت حيدريه واقع شده است. لطفا پيگيري كنيد.

- با سلام خدمت شهردار محترم؛ خيابان امام خميني 21 خاكي است وآسفالت نشده در صورتي كه اداره آب و روستايی و نانوايي داخل همان كوچه است. لطفا سري به این كوچه بزنيد.

- شهردار محترم بايد درآمد شهرداري را در كل شهرهزينه نمايد نه در محلات بالاشهر و ميلانهاي مسئولين، اين امرباعث مي شود مردم از جان دل عوارض را به موقع پرداخت نمايند و شهری آباد خواهيم داشت و مثل بعضي شهرها بالا شهر از پايين شهر مشخص نمي شود.به دور از عدل است كه فقط به فكر ميلانهاي بالا شهرباشند. اميدواريم اين تبعيض باآمدن شهردار جديدبرداشته شود.

سلام؛ شهردارمحترم، خواهشمنداست شما مثل شهردارهاي قبل فقط به فكرميلانها قره ني  و بالاشهر نباشيد،گودالهاي عمیق طالقاني 22 و بوي گندزباله هاي پشت مدرسه راهنمايي قدس و به خصوص با دپو شدن زباله ها که موجب جلب سگهاي ولگرد شده آسايش را از مردم اين منطقه سلب نموده. متأسفانه شهردارهای قبلی هيچ توجهی به اين مهم ننموده اند.خواهشمند است جنابعالي جهت رضاي خداوند

به این موضوع رسیدگی نمایید.

 

راهنمایی و رانندگی

- بهتر بود مسئولین راهنمایی و رانندگی و شهرداری با هم کنار می آمدند و یکی از سالنهای ترمینال را به تعویض پلاک خودروها اختصاص می دادند تا هم مردم را از سرگردانی نجات داده و هم موجب افزایش وجهه وآبروی شهر شوند.

 

نماینده

- آقاى نماينده، ازآمار وارقام که بگذریم، در اين سالها در  موارد فرودگاه، فولاد و نيروگاه چقدر پيشرفت فيزیكى داشته ايم.؟!!

- سلام آقاى نماينده؛ يعنى اين درسته كلنگ فولاد سبزوار با فولاد تربت به زمين خورده حالا مردم سبزوار شاهد افتتاح اين مجتمع هستند ولى ما تربتى ها بايد همچنان منتظر بمانیم.

 

شهروندان

- دوست عزيزي كه از اين همه سرعت گير شكايت داري اگر كمي عقلاني و منطقي فكر كني خواهيد ديد كه چرا روز به روز سرعت گير ها اضافه مي شوند؟ شماره ای که پیامک ارسال کرده ام در نويد تربت موجود هست. تماس بگيريد تا دستتان را بگيرم و به دور برگردان دوم بلوار باهنر و چهارم بلوار مدرس ببرم تا ببيني خودروهايي كه از سمت شهرك و فلكه بسيج مي آيند چند كيلومتر سرعت دارند و چند صد بار چراغ مي دهند كه حق با آنها است، ما هنوز فرهنگ رانندگي را بلد نيستيم و بايد زور بالاي سرمان باشد پس قضاوت عجولانه نكنید دست شوراي ترافيك درد نكند و اميدوارم در اين دو مكان ذكر شده هم به زودي سرعت گير درست كنند تا خانواده اي داغدار نشود.

 

آبفای شهری

- با سلام و خسته نباشيد خدمت گردانندگان نويد تربت، ميخواستم از مسئولين سازمان آب و بالاخص از فرماندار محترم شهرمان بپرسم كه چرا آب مناطق مختلف شهر بدون اطلاع قبلي قطع ميگردد؟ جوابي كه به ما دادند اين بود كه اگر با اطلاع قبلي آب مناطق قطع شود آن مقدار آبي كه ميخواهيم ذخيره كنيم باز هم توسط مردم مصرف ميشود.!! به نظر شما آيا به جاي اين جواب به فكر چاره اي بهتر نبايد باشيم؟

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft