ناریخ: سه شنبه 6 مرداد 1394 - شناسه حبر: 3776

اجراي روکش آسفالت محور تربت حیدریه ـ گناباد

اجراي روکش آسفالت محور تربت حیدریه ـ گناباد

 به منظور افزايش ايمني و ارتقاء قشر رويه آسفالت، اجراي روكش آسفالت سطحي در محور تربت حیدریه ـ گناباد در حال انجام است.

رييس اداره راه و شهرسازي تربت حيدريه با اعلام اين مطلب به نوید تربت گفت: با هدف افزايش رضايت مندي رانندگان و مردم منطقه، افزايش ايمني، تسهيل در عبور و مرور و ارتقاي كيفيت و جلوگيري از تخريب بيشتر قشر رويه، عمليات روکش آسفالت به طول 1400 متر در محور تربت حیدریه ـ گناباد اجرا شد.

وي افزود : با تمهيدات انديشيده شده و برنامه‌ريزي لازم در صدديم تا بهسازي و بازسازي رويه‌ي راه‌ههاي سطح شهرستان را در حد مطلوب و مورد قبول انجام دهيم.

مهندس مقيد اجراي روکش را سبب افزايش عمر جاده از 3 تا 5 سال عنوان كرد و گفت: براي دست‌يابي به اين هدف مهم، هم‌اكنون در نقاط مختلف حوزه استحفاظي عمليات روكش آسفالت در حال انجام است.

وي يادآورشد : راه‌هاي ساخته شده و تحت بهره ‌برداري با گذشت زمان و با توجه به تردد خودروها و مشخصات فني و اجرايي اوليه به تدريج فرسوده شده و خرابي‌هايي در ‌آن پديد مي‌آيد كه ضرورت دارد عمليات نگهداري به صورت مداوم در تمام مدت به انجام برسد تا علاوه بر افزايش عمر راه، از متلاشي شدن آن جلوگيري شود.

اتمام عمليات روكش آسفالت گرم محور روستايي بنهنگ

رييس اداره راه و شهرسازي تربت حيدريه از اتمام عمليات روكش آسفالت گرم محور روستايي بنهنگ خبر داد.

مهندس ايمان مقيد با بیان اینکه راه نقش مهمی در توسعه و بهره برداری  از پتانسیل های هر منطقه دارد، ارتقا کیفیت  راههای روستایی با اجرای طرحهای مشارکتی وزارت راه و شهرسازی را از عوامل اصلي در توسعه روستاها بر شمرد که با کاهش هزینه های ناشی از تلفات محصولات کشاورزی و کاهش هزینه حمل به اقتصاد خانوارهای روستایی کمک می نماید.

وی همچنین در خصوص آسفالت راه روستای بنهنگ افزود: این راه روستایی به طول 2 کیلومتر با کمک200 میلیون ریالی اهالی روستا موجب بهره مندی 270 خانوار روستایی از راه آسفالته با کیفیت مطلوب شده است.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft