ناریخ: سه شنبه 6 مرداد 1394 - شناسه حبر: 3774

شهردار فیض آباد: هزینه شاد کردن مردم بسیار پایین است

شهردار فیض آباد: هزینه شاد کردن مردم بسیار پایین است

مراسم اختتامیه اولین جشنواره فرهنگی- ورزشی در شهرستان مه ولات با حضور پورعباسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، پور یوسف شهردار فیض آباد و سایر مسئولین و جوانان و خانواده ها در محل پارک شهید بهشتی برگزار گردید.

دراین مراسم پور یوسف شهردار فیض آباد گفت: این جشنواره به مدت 25 شب در ماه مبارک رمضان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، شورای شهر و هیات ورزش های همگانی شهرستان برگزار گردید.

وی ادامه داد: با برگزاری این جشنواره متوجه شدیم که هزینه شاد کردن مردم بسیار پایین است و با توجه به  اینکه از اول ماه مبارک رمضان  12 هزار نفر در این مراسم شرکت کردند و می توان گفت به طور متوسط هزینه 25 شب برای هر نفر 400 تومن محاسبه شد.

وی تصریح کرد: بنا به استقبال مردم شهرستان، امیدواریم با همکاری سایر مسئولین بتوانیم هر ماه حداقل یک برنامه شاد برگزار نماییم.

در ادامه پور عباسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مه ولات اظهار داشت: ما برای اینکه لبخند روی لبانتان باشد تمام تلاش خود را به کار می گیریم.

وی افزود: از اینکه توانستیم در ماه مبارک رمضان فضای شاد و هیجان انگیزی برای شهروندان عزیز فراهم آوریم بسیار خوشحالیم و آرزوی موفقیت و کامیابی بیشتر در تمام عرصه ها به ویژه در عرصه  فرهنگ و ورزش  را دارم.

شایان ذکر است: سرود خوانی ، اجرای حرکات نمایشی ورزشی ، اجرای برنامه های طنز، موسیقی، تردستی و شعبده بازی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft