ناریخ: شنبه 2 تیر 1397 - شناسه حبر: 20054

دفتر گمرک تربت حیدریه افتتاح شد

دفتر گمرک تربت حیدریه افتتاح شد

با حضور ناظر گمرکات خراسان رضوی، نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات و جمعی از مسوولان محلی، دفتر نمایندگی گمرکات خراسان رضوی در شهرک صنعتی شماره یک تربت حیدریه مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش نوید خراسان، ناظر گمرکات خراسان رضوی، در این آیین گفت: با راه اندازی این دفتر هزینه های مربوط به انتقال کالا به دیگر مبادی گمرکی به منظور ارزیابی حذف شد.

امید جهانخواه با بیان اینکه پیشتر سامانه جامعه امور گمرکی طراحی و اجرا شده و تولیدکنندگان و صادرکنندگان قادر هستند بدون مراجعه به گمرک کالایشان را اظهار کنند، افزود: کالاهایی که در مسیر سبز و زرد قرار می گیرند، بدون مراجعه به گمرک و از طریق سامانه قابل اظهار از هر نقطه می باشند.

وی گفت: اما اقلامی که در مسیر قرمز قرار می گیرند چون نیازمند انجام آزمایش و اخذ مجوزهای خاص هستند، حتما نیاز به مراجعه حضوری به گمرک است.

نمایندگی استاندارد در تربت حیدریه دایر می شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه نیز گفت: ایجاد دفتر نتیجه تلاش های نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی است که کلیه خدمات صادراتی در حوزه های صنعتی، تجاری، معدنی و کشاورزی در آن ارایه می شود.

احمدعلی موهبتی از گمرک به عنوان پنجره واحدی یاد کرد که در خدمت تولید و صادرات منطقه است.

 وی افزود: شرایط امروز کشور و جهان عرصه را برای تولیدکننده و صادرکننده ما بسیار سخت و دشوار کرده و لذا شایسته است همه دستگاه ها توان خود را برای کمک به تولیدکنندگان بسیج کنند.

وی همچنین اظهار داشت: بزودی نمایندگی استاندارد نیز در تربت حیدریه دایر می شود.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
2
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft