ناریخ: شنبه 2 تیر 1397 - شناسه حبر: 20041

دستگيري عامل انتشار تصاویر خصوصی خانم جوان

دستگيري عامل انتشار تصاویر خصوصی خانم جوان

پليس فتا شهرستان تربت حیدریه عامل انتشار تصاویر خصوصی خانم جوان در یکی از شبكه های اجتماعي را شناسایی و دستگير کرد.

سرهنگ " غلامرضا خرقاني" جانشين فرمانده انتظامي شهرستان تربت حيدريه به نوید خراسان گفت: با دریافت شکایتی از سوی خانمی جوان مبنی انتشار تصاویر خصوصی اش در شبکه های اجتماعی، موضوع در دستور کار تیمی از ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با یک سری تحقیقات میدانی متهم را شناسايي و با هماهنگی قضائی دستگیر کردند.

سرهنگ خرقانی ادامه داد: متهم 28 ساله در بازجوئی های به عمل آمده در مواجهه با ادله و مستندات کشف شده به انتشار تصاویر خصوصی شاکی در پی اختلافات قبلی اعتراف کرد.

وی با اشاره به معرفی متهم به دادسرا به شهروندان توصیه کرد از نگهداري تصاوير شخصي و خانوادگي خود در گوشي هاي تلفن همراه و رايانه خودداري کرده و به هيچ عنوان گوشي خود را در اختيار ديگران قرار ندهند و همواره از کدهاي امنيتي براي جلوگيري از سرکشي افراد غيرمجاز در گوشي هاي خود استفاده کنند..

 

بار تریلی در آتش سوخت

پنبه های بسته بندی شده بار تریلی در ورودی شهر فیض آباد شهرستان مه ولات در آتش سوخت.

به گزارش نوید خراسان، بر اثر این حادثه که در یک کیلومتری شهر فیض آباد رخ داد؛ پنبه های بسته بندی حامل تریلی در آتش سوخت.

با تلاش نیروهای آتش نشانی و مهار آتش، از گسترش حریق و رسیدن به کف تریلی جلوگیری شد، باتوجه به ترافیک در این محور برای ساعاتی جاده ورودی شهر فیض آباد به دلیل مهار آتش بسته شد.

این حادثه مصدومی در پی نداشت و همچنین به تریلی 18 چرخ نیز آسیبی وارد نشد.

سید ابوالفضل شاکر اردکانی راننده تریلی در توضیح این حادثه گفت: ساعت 16:50 درحال رانندگی در محور شهرستان مه ولات بودم که ناگهان از آینه تریلی آتش گرفتن پنبه ها را مشاهده کردم، ضمن توقف با حضور سریع پلیس و تماس با آتش نشانی شهر فیض آباد آتش مهار شد.

وی گفت: این محموله پنبه 21 تنی به ارزش 14میلیارد ریال از مشهد به مقصد اردستان بارگیری شده بود که در آتش سوخت.

 

گاز منواكسيد كربن مرگ مرد جوان را در بایگ رقم زد 

جوانی 20 ساله در شهرستان تربت حیدریه بر اثر استنشاق گاز منواكسيد كربن جان باخت.

سرهنگ "غلامرضا خرقاني" جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان تربت حيدريه به نوید خراسان گفت: با اعلام گزارش به مركز فوريت‌هاي پليس 110 مبني بر مرگ مشكوك در داخل چاه نيمه عميق یکی از اراضي كشاورزي شهر "بايگ"، بلافاصله ماموران این فرماندهی به همراه نيروهاي امدادي و آتش نشاني به محل حادثه اعزام شدند.

وي افزود: در بررسي‌هاي عوامل انتظامی مشخص شد مردی 48 ساله به نام حسین به همراه پسر 20 ساله اش به نام حسن هنگام برداشت آب جهت آبياري كشاورزي از چاه به وسیله موتور پمپ بنزيني بر اثر استنشاق گاز منواكسيد ناشي از موتور، دچار مسموميت شده‌اند.

سرهنگ خرقاني تصریح کرد: با حضور نيروهاي امدادي بلافاصله حادثه ديدگان از داخل چاه به بيرون آورده شدند كه متاسفانه مرگ جوان بعلت گاز گرفتگي توسط عوامل امدادي تائيد و پدرش جهت اقدامات پزشكي به بيمارستان تربت حيدريه منتقل که حالش رضايت بخش مي‌باشد.

 

دستگیری سوداگر مرگ با بيش از 18 كيلوگرم مواد مخدر 

پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان تربت حيدريه با دستگیری یک سوداگر مرگ 18 كيلو و 150 گرم مواد مخدر كشف کرد.

جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان تربت حیدریه به نوید خراسان گفت: با کسب خبري مبني بر تهیه و توزیع گسترده مواد مخدر توسط فردی سابقه‌دار در محدوده شهرك وليعصر(عج)، موضوع در دستور کار تیمی از ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر با کنترل نامحسوس مخفیگاه متهم و اطمينان از صحت خبر پس از هماهنگي قضائي وارد عمل شدند.

سرهنگ خرقانی تصریح کرد: در این عملیات ضربتی ضمن دستگیری متهم 27 ساله، در بازرسي مخفیگاهش مقدار18 كيلو و 150 گرم مواد مخدر از نوع ترياك كه به طرز ماهرانه‌اي در منزلش پنهان کرده بود، كشف شد.

 

دستگيري 2 سارق با 52 فقره سرقت 

فرمانده انتظامي استان از دستگيري 2 سارق حرفه‌ای با 52 فقره سرقت قطعات خودرو در شهر تربت حیدریه خبر داد.

به گزارش نوید خراسان به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار "قادر کریمی" گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت قطعات خودروهای سنگين در محدوده بلوار امام رضا(ع) و جانبازان شهر تربت حیدریه موضوع به صورت ويژه در دستور كار تیمی از ماموران كلانتري 12 این شهر قرار گرفت.

وی افزود: تیم تجسس كلانتري 12 شهرك وليعصر (عج)، با بررسی شگرد و جغرافیای زمانی مکانی سرقت‌هاي صورت گرفته، گشت‌های هدفمند را آغاز کردند.

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوی تصریح کرد: تحقیقات این رابطه ادامه داشت تا یکی از تیم‌های کلانتری 12 هنگام گشت زنی شبانه در محدوده بلوار امام رضا(ع)، مردی جوان را در حال سرقت کابل‌های برق یک دستگاه خودرو تریلی مشاهده و در اقدامی ضربتی قبل از فرار دستگیر کردند.

متهم 22 ساله که فردی سابقه‌دار است در چندین مرحله بازجوئی‌های علمی پلیس و مستندات کشف شده، به 52 فقره سرقت شبانه تجهیزات خودروهای سنگین پارك شده در سطح معابر محدوده بلوار امام رضا(ع)،جانبازان و شهرك وليعصر(عج) شهر تربت حیدریه شامل كابل، لوازم جانبي، باطري، جك و... با همدستي يكی از دوستانش اعتراف كرد.

 

عامل قطع 50 اصله درخت پسته دستگیر شد

فرمانده انتظامی مه ولات گفت: عامل قطع 50 اصله درخت پسته 10 ساله به ارزش 250 میلیون ریال در این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ حمزه ذوالفقاری اظهار داشت : در پی گزارش وقوع قطع درختان در یکی از باغ های پسته حاشیه شهر فیض آباد موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از دایره تجسس کلانتری مرکزی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: تیم تجسس کلانتری مرکزی با بررسی دقیق محل جرم و اظهارات شاکی پرونده تحقیقات خود را آغاز و با تحقیقات میدانی متهم را که با صاحب باغ خصومت شخصی و اختلاف خانوادگی داشت را شناسایی کرد.

ذوالفقاری تصریح کرد:متهم در بازجویی های اولیه منکر هرگونه جرمی شد اما در مواجه با مستندات و ادله پلیسی لب به اعتراف گشود و به قطع 50 اصله درخت پسته 5 الی 10ساله به ارزش 250 میلیون ریال در سه مرحله اعتراف کرد.

وی خاطرنشان کرد: متهم 20 ساله پس از تشکیل پرونده؛ برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft