ناریخ: شنبه 5 خرداد 1397 - شناسه حبر: 19997

ضرب العجل یک هفته ای ساماندهی دست دوم فروشان تربت حیدریه

ضرب العجل یک هفته ای ساماندهی دست دوم فروشان تربت حیدریه

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تربت حیدریه ضرب العجل یک هفته ای برای روشن شدن وضعیت عرضه کنندگان البسه دست دوم خارجی در این شهرستان تعیین کرد.

به گزارش نوید خراسان، مهدی ناصری در جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز افزود: دستگاه های مرتبط باید مشخص کنند اگر این اقلام قاچاق هستند، نسبت به جمع آوری آن ها اقدام کنند و اگر مشمول کالای قاچاق نمی شوند، وضعیت عرضه بهداشتی و جانمایی مکانی خاص توسط شهرداری برای عرضه آنها صورت گیرد.

وی با بیان اینکه بنای ما آن نیست جلوی ارتزاق یک قشر خاص را بگیریم، گفت: از سوی دیگر برخی اقشار جامعه نیز توان خرید کالای نو را ندارند و شیوه کار ما نباید به شکلی باشد که نارضایتی گروهی را فراهم آوریم.

ناصری در ادامه با اشاره با نامگذاری سال جدید مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: باید زمینه ای فراهم شود تا محصولات تولیدی ایرانی و بخصوص دست ساخته های این خطه عرضه شوند و در پیوند با این موضوع رسانه های محلی نیز باید وارد عمل شده و به تبلیغ این اقلام بپردازند.

کارشناس سیاسی اجتماعی فرمانداری نیز گفت: برخی دستگاه ها خود را محدود به شرکت در چنین جلسات و ارایه گزارش مکتوب می کنند و این در حالی است که ما در عمل نتیجه اش را در سطح شهر نمی بینیم.

زهرا خیری افزود: انتظار می رود اعضای کمیسیون گزارش برنامه ها و اقداماتی که صورت می دهند، مستند و مصور باشد تا انعکاس آن برای دیگر مسوولان و شهروندان، باور پذیری عمومی در پی داشته باشد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
8
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft