ناریخ: شنبه 5 خرداد 1397 - شناسه حبر: 19985

آغاز فعالیت پارلمان مشورتی جوانان در مه ولات

آغاز فعالیت پارلمان مشورتی جوانان در مه ولات

با برگزاری انتخابات پارلمان مشورتی جوانان مه ولات و انتخاب اعضای هیات رئیسه پارلمان فعالیت رسمی این تشکل در شهرستان مه ولات آغاز شد.

به گزارش نوید خراسان به نقل از ایرنا، فرماندار مه ولات در این مراسم گفت: جوانان در رشد و توسعه همه جانبه کشور از لحاظ اقتصادی؛ اجتماعی؛ سیاسی و فرهنگی و رشد پایدار بسیار تاثیر گذار هستند.

مسعود رنجبر اظهارداشت: جوانان موتور محرکه اقتصاد همه جوامع و مدیران آینده و گردانندگان چرخ های عظیم رشد وتوسعه کشوردر آینده خواهند بود.

وی گفت: نیروی جوان پتانسیل و قابلیت بسیار بالقوه ای باآمادگی بسیارخوب فکری؛ذهنی و جسمی برای حضور در عرصه های کشور دارد.

رنجبر افزود: در این چهل سال گذشته جوانان در همه عرصه‌های کشورحضور بسیار چشمگیر؛ تاثیر گذار را داشته‌اند و در همه مسائل و جاهایی که نیاز بود جوانان پیش قدم بودند.

نماینده عالی دولت در مه ولات تصریح کرد: الان با توجه به وضعیتی که در منطقه و دنیا داریم با تهدید هایی که توسط آمریکا و این مردک تازه به دوران رسیده و بازرگان (ترامپ)صورت گرفته، در رابطه با مقاومت و دادن پاسخ دندان شکن به یاوه های ترامپ حضور جوانان بسیار تاثیر گذاراست .

به گفته وی در این مجمع مشورتی 40 نفر از بین جوانان شهرستان انتخابات شدند که از این میان 7الی 9نفر انتخاب می شوند و در نهایت 3 نفر به عنوان هیات رئیسه برای حضور در جلسات استان انتخاب می شوند.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft