ناریخ: شنبه 15 اردیبهشت 1397 - شناسه حبر: 19961

دکتر باستانی:استفاده ابزاری از مشکلات اقتصادی ریشه ایجاد فتنه 96 بود

دکتر باستانی:استفاده ابزاری از مشکلات اقتصادی ریشه ایجاد فتنه 96 بود

نماینده مردم شهرستان های تربت حیدریه؛ مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال 96 بحران هایی ایجاد شد که در برخی از آنها ریشه های بی تدبیری مشهود بود که کمک کرد به بروز این بحران ها با استفاده ابزاری از مشکلات اقتصادی که جامعه مبتلای آن است .

دکتر سعید باستانی در جلسه شورای اداری شهرستان مه ولات که مقارن با روز شورا بود اظهار کرد: فتنه جدیدی ایجاد شد و مشکلاتی را برای کشور بوجود آورد اما باتوجه به توان کلی نظام و صلابت و پایداری بعد از 40 سال، این فتنه مشکلات جدی را به همراه نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: ولی باید تجربه کنیم و از این تجربه استفاده کنیم و ریشه های عامل بروز این فتنه شناسایی و به دقت پیگیری کنیم و جاهایی که باعث و بانی این فتنه شدند شناسایی و به مردم اعلام کنیم که چه وقایعی اتفاق افتاد.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه شوراها فعالان بی اجر ومزد هستند که تمام بار مسئولیتی روستاها؛ بر عهده اعضای شوراها است

تصریح کرد: در مجلس شورای اسلامی سه محل ورود پیشنهاد برای تصویب قانون داریم، طرح هایی است که در مجلس توسط نمایندگان نوشته می شود، لوایحی که از طرف دولت می آید و دیگری لایحه هایی است که از طرف شورای عالی استان های شوراهای اسلامی شهر و روستا به مجلس می آید.

وی با اشاره به اینکه امکان ارایه لایحه توسط اعضای شوراها یک شان و جایگاه خوبی برای شوراها ترسیم کرده است، تاکید کرد: اما من در این دو سال ندیدم لایحه ای به این شکل به مجلس بیاید و مشکلات حوزه شوراهای اسلامی شهر و روستا را به صورت قانونی مطالبه وپیگیری شود.

باستانی با اشاره به فعالیت های عمرانی در منطقه و همچنین برخی از مشکلات گفت: مسیر شادمهر تا کاشمر ردیف اعتبار ملی گرفت و دوبانده می شود، بانضمام پلی شبیه به پل روگذر سه راهی مهنه شهرستان مه ولات و این پل آسیب این سه راهی را کاهش خواهد داد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
1
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft