ناریخ: شنبه 15 اردیبهشت 1397 - شناسه حبر: 19957

رییس شورای اسلامی مه ولات: جانمایی ایستگاه راه آهن شهرستان نامناسب است

رییس شورای اسلامی مه ولات: جانمایی ایستگاه راه آهن شهرستان نامناسب است

 

رییس شورای شهرستان مه ولات خواستار ارتقاء بیمارستان و شبکه بهداشت مه ولات شد.

به گزارش نوید خراسان ،حجت الاسلام سید جابر هاشمی در جلسه شورای اداری شهرستان مه ولات اظهار کرد : مردم انتظار دارند با این ارتقا و با استفاده از امکانات بتوان کاری کرد که اهالی بجز درد و رنج بیماری مشکل دیگری نداشته باشند و ما شرمندگی در برابر مردم نداشته باشیم.

وی گفت: شناسایی نقاط ضعف و قوت مناطق انتخابی و پیگیری خواسته های بحق مردمی از وظایف اعضای شوراها است.

هاشمی با اظهار گلایه از نامشخص بودن سرنوشت فرودگاه شهید مدرس شهرستان مه ولات و اینکه اصلا معلوم نیست طرح توجیه داشته یا نداشته است و جانمایی نامناسب ایستگاه راه آهن این شهرستان که چندین بار بررسی و پیگیر شده است افزود: مگر کسانی که در کشور تصمیم گیری می کنند نباید برای رفاه مردم تصمیم بگیرند؟

وی در ادامه افزود: شهرستان مه ولات فاقد اداره هواشناسی است.

رییس شورای شهرستان مه ولات تصریح کرد: شهرستان مه ولات جزو مناطق برخودار محسوب می شود و این در صورتی بوده که ما زمانی تولید جو ، گندم، پسته، زعفران و .... داشتیم، ولی الان محصولی از شهرستان خارج نمی شود و اکنون اهالی شهرستان در زمینه منطقه از نظر برخورداری متضرر شده اند.

وی با اشاره به وجود نیروهای باتجربه و تحصیلکرده در شهرستان گفت: نیروهای مستعد و ماهر خود منطقه و بومی باید مسوولیت ادارات شهرستان را برعهده بگیرند که در این زمینه شوراهای می توانند با فرماندار و دیگر مسئولان همکاری داشته باشد.

هاشمی در پایان گفت: باید شوراها به نحوی کار و اقدام کنند تا نتیجه اقدامات برای مردم ملموس و کارها قابل مشاهده باشند، گرچه شوراها اعم از شورای شهر و روستا با امکانات و بضاعت موجود خود واقعا مظلوم واقع شده اند ولی شوراها به عنوان یک بازوی توانمند و قدرتمند برای حوزه های تصمیم گیری و دستگاه های اجرایی برای پیشبرد اهداف و برنامه خود عمل خواهند کرد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft