ناریخ: شنبه 15 اردیبهشت 1397 - شناسه حبر: 19952

تکریم ارباب رجوع به سبک کارفرمای سینما اندیشه تربت حیدریه

تکریم ارباب رجوع به سبک کارفرمای سینما اندیشه تربت حیدریه

بعد از مدتها و سالیان دراز چون یک فیلم مطرح و مورد قبول و با تبلیغ فراوان رسانه ها در سینما اندیشه تربت حیدریه به نمایش گذاشته شده بود به اسرار خانواده برآن شدیم که از این فیلم دیدن کنیم ولی ای کاش این کار را پس از سی سال نمی کردم، چون مسئولین این سینما برای وقت و شخصیت مردم هیچگونه احترامی قائل نبوده و فقط منافع خود را درنظر دارند، وقتی هم که انتقاد می کنی پاسخی جز اینکه من سرمایه گذاری کرده ام و به کسی پاسخگونیستم جوابی نمی دهند.

عده زیادی برای دیدن فیلم «به وقت شام» با خانواده هایشان به سینما آمده بودند ولی سالن سینما بدون هماهنگی با شهروندانی که از قبل بلیط خریداری کرده بودند در اختیار ارگانی قرارداده شده بود و کسی دیگر را هم به سالن راه نمی دادند!!

چه کسی بایدپاسخگوی بی برنامه گی و مدیریت ضعیف این سینما باشد؟

موارد مورد انتقاد اینجانب این است که:

1- اگردر مورد فیلمی در سطح شهر تبلیغ می شود، مسئول سینماحق ندارد سیانسهای عمومی را بطور کامل در اختیار ارگان یا سازمان یا اداره ای قراردهدو اگرمی خواهد این کار را بکند باید یا سیانسی اضافه کند و  یا در وقتی خارج از سیانس عمومی این کار را انجام دهد.

2- فروش بلیط سینماها معمولا اینگونه است که هرسیانسی در نزدیکی زمان همان سیانس انجام می شود ولی ایشان مردم را مدتی منتظر گذاشته، جوابگو نبوده و می گوید به من مربوط نیست(بنده عده ای از خویشان و خانواده ام را ساعت30/20 با اطلاع تلفنی قبلی به سینما بردم ولی ایشان گفتند ساعت 16تا17بلیط را فروخته ام!! یعنی برای تماشای یک فیلم ازساعت 15 باید برای خریدبلیط مردم درگیرباشند.

3- بلیط های نیمه بهایی ارگانها و ادارات در اختیار کارکنان خود قرار داده بودند که ایشان اصلا آنها را قبول نداشت.

بهتراست مسئولین محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نظارتی بر این سینا داشته باشند و برای حقوق مردم هم احترامی قائل شوند. زیرا در میان مراجعان میهمانانی از شهرهای دیگرهم هستند که برای شهرمان این گونه رفتارها وجه خوبی ندارد.بهتراست آقایان سرویس دهی به مردم را از شهرهای دیگر بیاموزند.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft