ناریخ: شنبه 15 اردیبهشت 1397 - شناسه حبر: 19943

25 برنامه در هفته سلامت در مه ولات برگزار شد

25 برنامه در هفته سلامت در مه ولات برگزار شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان مه ولات گفت: 25 برنامه در گرامیداشت هفته سلامت در شهرستان مه ولات برگزار شد.

دکتر عبدالعلی حبیبی اظهارکرد: برنامه های هفته سلامت با شعار'سلامت برای همه' همزمان با سراسر کشور در این شهرستان برگزار شد.

وی غبار روبی مزار شهدا، برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در بخش مرکزی و شادمهر، برگزاری جشنواره غذای سالم، دیدار فعالان عرصه سلامت با امام جمعه و فرماندار شهرستان، نواختن زنگ سلامت در مدارس، تهیه بروشور و نصب بنرهای اطلاع رسانی و آموزشی در سطح شهرستان و تست قند خون رایگان در مراکز بهداشتی درمانی را از جمله برنامه های اجرا شده این شبکه در هفته سلامت اعلام کرد.

وی افزود: حضور پرسنل شبکه بهداشت و درمان در نماز جمعه، انجام برنامه های آموزشی در سطح مدارس در زمینه پیشگیری از بیماریها، تجلیل از همکاران و فعالان عرصه سلامت، برپایی ایستگاه سلامت در محل برگزار نماز جمعه و ارائه خدمات سلامت، برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع سلامت از دیگر برنامه های هفته سلامت در شهرستان مه ولات بود.

حبیبی تصریح کرد: در هفته سلامت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در راستای ارتقای سلامت و اصلاح روش های زندگی در تامین سلامتی، جلب مشارکت مردم در راستای توجه به نقش سلامت برای داشتن جامعه ای سالم، جلب مشارکت های سازمانهای غیر دولتی و مردم نهاد در حوزه سلامت، برجسته سازی موفقیت ها و دستاوردهای حوزه سلامت و اجرای طرح خطر سنجی برگزار گردید.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مه ولات خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی، عیادت از بیماران در بیمارستان و منزل، برپایی نمایشگاه، ویزیت رایگان بیماران در یکی از روستاهای محروم، برگزاری مسابقه نقاشی در مدارس با موضوع سلامتی و برگزاری جلسه سلامت و امنیت غذایی در محل فرمانداری از دیگر برنامه های هفته سلامت در این شهرستان بود.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft