ناریخ: شنبه 15 اردیبهشت 1397 - شناسه حبر: 19942

تصادف اتوبوس با تیبا در کمربندی تربت حیدریه 34 مصدوم برجای گذاشت

تصادف اتوبوس با تیبا در کمربندی تربت حیدریه 34 مصدوم برجای گذاشت

مدیر حوادث فوریت پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از مصدوم شدن 34 نفر در اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس با خودرو تیبا در کمربندی تربت حیدریه خبر داد و گفت: این تصادف مصدوم بدحال نداشته است.

به گزارش نوید خراسان،دکتر محمد جواد امیری اظهار کرد: پس از اطلاع رسانی مبنی بر وقوع حادثه، بلافاصله از سوی مرکز ارتباطات شهرستان،اکیپی های امدادی به محل اعزام شده و بعد رسیدن اولین آمبولانس عملیات دسته بندی مصدومین اتوبوس واژگون شده و نیز خودروی تیبا در صحنه شروع می شود.

به گفته شاهدان عینی این اتوبوس مسافربری از مبدا سرایان خراسان جنوبی به مقصد مشهد مقدس در حرکت بوده است که در کمربندی شهر تربت حیدریه با انحراف به چپ خودروی سواری تیبا دچار حادثه می شود.

به گفته وی بعد رسیدن آمبولانس های کمکی و اتوبوس آمبولانس به محل، اقدامات اولیه درمانی در صحنه آغاز شده و بطور الویت بندی، مصدومان منتقل مراکز درمانی می شوند.

وی تصریح کرد: تعداد مصدومین ۳۴ نفر بوده که توسط تیم های امدادی سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس منتقل بیمارستان های نهم دی و رازی می شوند.

امیری خاطرنشان کرد : این حادثه خوشبختانه مصدوم بد حال نداشته و تمامی بیماران یا بصورت سرپایی درمان شده و یا منتقل مرکز درمانی شدند.

 

برخورد وانت مزدا با سواری ال90 پنج مصدوم برجای گذاشت

تصادف و برخورد شدید وانت مزدا با سواری ال 90 در کمربندی تربت حیدریه به مشهد پنج مصدوم برجای گذاشت که وضعیت عمومی دو تن از مصدومان بدحال گزارش شده است.

به گزارش نوید خراسان،مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: طی تماس تلفنی مبنی بر تصادف دو خودروی مذکور در محور کمربندی تربت حیدریه ‌(روبروی پمپ بنزین ولیعصر) بلافاصله از سوی مرکز ارتباطات اکیپی از پایگاه های اورژانس 115پایگاه های یک ،سه،ولیعصر و نیز هلال احمر وآتش نشانی به محل اعزام شدند.

دکتر جواد امیری افزود: این تیم پس از رسیدن بر بالین بیماران و بررسی توسط کارشناسان فوریت،بعلت مکانیسم آسیب بالا این حادثه 5نفر مصدوم شدند.

وی افزود:خودروی مزدا 3مصدوم و2نفر دیگرمصدومان خودروی دیگر بودند.

به گفته وی ، بعد از رهاسازی و عملیات امداد ،2نفرمنتقل اورژانس رازی و 3 نفر منتقل بیمارستان نهم دی شدند.

امیری تصریح کرد: حال دو تن از مصدومان بد حال گزارش شده است.

 

زوج قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان تربت حیدریه از دستگیری زوج قاچاقچی و کشف 22 کیلو و 300 گرم مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ ' غلامرضا خرقانی ' گفت: مأموران مستقر در ایستگاه بازرسی شهید شیردل کامه هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو سواری پارس که از استان های جنوبی به سمت مشهد در حرکت بودند مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از هدایت خودرو به رانندگی و سرنشینی زوج جوان به داخل ایستگاه در بازرسی از خودرو 22 کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به شکل ماهرانه ای در بدنه خودرو جاسازی شده بود کشف کردند.

'خرقانی' با اشاره به معرفی متهمین 26 و17ساله به دادسرا از شهروندان خواست با ارائه اطلاعات در زمینه هرگونه قاچاق، حمل و نگهداری مواد مخدر یاریگر خادمان خود در نیروی انتظامی باشند.

 

دزد شب رو به پنج فقره سرقت در مه ولات اعتراف کرد

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات گفت: سارق باطری های کامیون با پنج فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ حمزه ذوالفقاری اظهارکرد: در پی گزارش سه فقره سرقت باطری از کامیون ها در سطح شهر فیض آباد موضوع بصورت ویژه در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات میدانی در این خصوص ادامه داشت تا اینکه ساعات پایانی روز گذشته یکی از تیم های پلیس آگاهی به راننده یک دستگاه پیکان وانت حامل بار ضایعات از جمله باطری مشکوک و با توجه به پاسخ های ضد و نقیضش او را به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات تصریح کرد : راننده خودرو در بازجوئی های به عمل آمده به خرید باطری های خودرو از جوانی 35 ساله در شهر فیض آباد اعتراف که ماموران با اطلاعات بدست آمده بلافاصله سارق را دستگیر کردند.

به گفته وی متهم در بازجوئی های اولیه منکر هرگونه جرمی شده اما در مواجهه با مستندات و ادله پلیسی به پنج فقره سرقت شبانه باطری های کامیون در خیابان های حاشیه شهر فیض آباد اعتراف کرد .

وی با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی از شهروندان خواست خودرو خود را به لوازم ایمنی نظیر دزدگیر و سایر وسایل بازدارنده مجهز کنند و تا حد امکان برای پارک آن از پارکینگ و یا محل های دارای نور کافی استفاده کنند.

 

باند سارقان حرفه ای در خواف متلاشی شد

فرمانده انتظامی خواف از انهدام باند حرفه ای سارقان منازل و موتورسیکلت و دستگیری آنها در این شهرستان خبر داد.

فرماندهی انتظامی خراسان رضوی روز به نقل از سرهنگ قربانعلی قربانی گزارش داد: در پی گزارش سرقتهایی در شهرهای سنگان و نشتیفان، پلیس آگاهی با بررسی سرنخها به جوانی 28 ساله و سابقه دار که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارد مظنون شد و او را بطور نامحسوس تحت نظر قرار داد.

وی گفت: کارآگاهان پلیس در این عملیات ضمن دستگیری متهم و چهار همدستش در بازرسی از مخفیگاه و پاتوق آنها درسنگان اموال مسروقه را کشف کردند. متهمان در بازجوییهای به عمل آمده به شش فقره سرقت موتورسیکلت و منزل در سطح شهرستان خواف اعتراف کرده اند و تحقیقات بیشتر از آنان در جریان است.

تصادف پژو پارس و وانت در تربت حیدریه یک کشته و 7زخمی برجای گذاشت

در تصادف پژو پارس و وانت در جاده رباط سنگ به کدکن تربت حیدریه یک نفر کشته و 7 نفر مصدوم شدند.

 

حجت حسین زاده مدیر روابط عمومی اوژانس تربت حیدریه با اشاره به اینکه این تصادف شدید در حوالی روستای اکبرآباد رخ داده است اظهار کرد: مجروحان به وسیله چهار آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان های شهرستان تربت حیدریه منتقل شده اند.

به گفته وی دختر 3 ساله ای نیز در این حادثه پس از انتقال به آمبولانس دچار ایست قلبی می شود که با ماساژ و سی پی آر تحویل بیمارستان تربت حیدریه شده است.

حسین زاده تصریح کرد : حال عمومی مصدومان حادثه وخیم گزارش نشده است.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft