ناریخ: شنبه 15 اردیبهشت 1397 - شناسه حبر: 19941

61.8 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در خواف پرداخت شد

61.8 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در خواف پرداخت شد

فرماندار خواف گفت: 61 میلیارد و 880 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی طی سال گذشته در این شهرستان پرداخت شد.

محمدرضا پهلوان نژاد، افزود: از این میزان 48 میلیارد و 380 میلیون ریال از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی و روستایی و عشایری و 13 میلیارد و 500 میلیون ریال از اعتبارات مشاغل خانگی تامین شده است.

وی تصریح کرد: مجموع سهمیه اشتغال شهرستان از محل این تسهیلات سه هزار و 993 نفر بود در حالی که با پیگیری انجام شده و افزایش تسهیلات چهار هزار و 150 متقاضی از مزایای آنها برخوردار شدند.

وی گفت: همچنین 430 میلیارد ریال اعتبار برای افتتاح و توسعه شبکه های برق رسانی مناطق شهری و روستایی خواف در سال 1396 هزینه و با صرف 50 میلیارد ریال اعتبار 80 کیلومتر خط انتقال آب روستایی اجرا و 2 حلقه چاه و سه ایستگاه پمپاژ در این مناطق حفر و تجهیز شد.

وی لایروبی و مرمت قنوات، لوله گذاری و ساخت کانال و اجرای سامانه های نوین آبیاری و بهسازی و آسفالت بیش از 40 کیلومتر محورهای اصلی و فرعی شهرستان خواف در مجموع با اعتبار 90 میلیارد ریال را از دیگر اقدامات حوزه عمران و آبرسانی این شهرستان در سال گذشته برشمرد.

پهلوان نژاد گفت: همچنین با صرف 250 میلیارد ریال اعتبار 37 مرکز جامع سلامت و خانه بهداشت روستایی و مراکز بهداشتی رفاهی روستایی در خواف در همین مدت ساخته و تجهیز و سی تی اسکن بیمارستان این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار خواف اعتبار هزینه شده پارسال برای اجرای طرحهای هادی روستایی، ساختمان دهیاری ها، بوستانها و سالن های ورزشی روستایی این شهرستان را 100 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: 1.5 میلیارد ریال نیز برای توسعه شبکه تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت مناطق روستایی خواف هزینه شد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft