ناریخ: پنج شنبه 30 فروردین 1397 - شناسه حبر: 19915

حوادث

حوادث

 

سیل در رشتخوار اسکلت یک انسان را آشکار کرد

فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار گفت: بارندگی های اخیر سبب پیدا شدن اسکلت کامل یک انسان در مسیر فرعی خاکی روستاهای بازه عاشقان و سرآسیاب شهرستان رشتخوار شد .

به گزارش نوید خراسان به نقل از ایرنا؛ سرهنگ داوود حاتمیان اظهار کرد: عصر روز یک شنبه گذشته در پی تمام شدن سیل، چند تن از جوانان روستا که برای تماشای سیلاب به سمت کال روستا در حرکت بودند در مسیر راه با اسکلت یک جسد روبه رو شده و بلافاصله به 110نیروی انتظامی اطلاع داده و گشت نیروی انتظامی در محل حاضر شد.

به گفته وی این گشت انتظامی با بررسی دقیق مورد را مشکوک تشخیص داده و با سیر مراحل قانونی وحضور قاضی ویژه قتل و همچنین آگاهی جنایی در محل اسکلت پیدا شده، محل را مورد کندوکاو قرار داده و اسکلت کامل را از زیر خاک بیرون می آورند تا ادامه مراحل قانونی پرونده طی شود.

وی تصریح کرد: طبق شواهد موجود، اسکلت پیدا شده که بر اثر جاری شدن آب باران نمایان شده، مربوط به سال های دور است، که این موضوع با بررسی دقیق پلیس آگاهی شهرستان در حال پیگیری و به زودی مشخص می شود.

حسن صابر دادستان رشتخوار هم با تایید پیدا شدن اسکلت یک انسان به خبرنگار ایرنا گفت: موضوع برای کشف حقایق بیشتر از صاحب این اسکلت و مشخص شدن هویت آن در حال پیگیری است.

 

واژگونی خودرو دنا 3 کشته و مصدوم بر جای گذاشت

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو دنا در کمربندی شهرستان 2 کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.

دکتر جواد امیری اظهار کرد: طی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس115 مبنی بر واژگونی خودروی دنا بلافاصله اکیپی از نیروهای امدادی(دو دستگاه آمبولانس) به محل اعزام شد.

به گفته وی ، بعد رسیدن کارشناسان فوریت به محل و بررسی حادثه مشخص شد که متاسفانه 2نفر در محل جان باخته و یک مصدوم بد حال داشته که بدلیل ضربه ی شدید به سر بعداز اقدامات اولیه درمان به سرعت به بیمارستان نهم دی شهرستان منتقل می شود.

وی افزود: حال مصدوم بحرانی گزارش شده‌است.

 

2 چوپان در ارتفاعات سبزوار مفقود شدند

رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: در پی خبری مبنی بر مفقود شدن 2 چوپان در ارتفاعات شملق این شهرستان گروهی از نجاتگران هلال احمر صبح سه شنبه به منطقه اعزام شدند.

محمد علی جباری ثانی افزود: گروه اعزامی شامل 2 کوهنورد و چهار امدادگر و نجاتگر مجهز به تجهیزات پزشکی هستند.

وی با بیان اینکه این چوپانان به خاطر مرتع مناسب در ارتفاعات مزبور گوسفندان را برای چرا به این منطقه برده بودند، اظهار کرد: گوسفندان نیز همراه چوپانان بوده و مفقود هستند.

کوه های شملق با ارتفاع حدود سه هزار متر نزدیک روستای ساروق شهرستان سبزوار قرار دارد.

 

15 سارق و خرده فروش مواد مخدر در مه ولات دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، پلیس این شهرستان 15سارق و خرده فروش مواد افیونی را شناسایی و دستگیر کرد.

سرهنگ حمزه ذوالفقاری اظهارکرد: در 48 ساعت گذشته طرح ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت برخورد با سارقان خیابانی و خرده فروشان مواد افیونی در سطح شهرستان مه ولات تشدید شد.

وی افزود: در اجرای این طرح که با همکاری پلیس آگاهی، پلیس امنیت عمومی، پلیس مبارزه با مواد مخدر، یگان امداد و دیگر واحدهای عملیاتی این فرماندهی عملیاتی شد لذا ضمن دستگیری 2 سارق خیابانی ؛ 13 خرده فروش مواد افیونی را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ ذوالفقاری با اشاره به کشف 2 کیلو و 250 گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در اجرای این طرح تصریح کرد: در همین راستا پلیس امنیت عمومی این فرماندهی تعداد 15 دستگاه خودرو که باعث آلودگی و ناهنجاری صوتی در سطح شهرستان شده بودند را شناسایی و توقیف کردند.

کشف 86 کیلوگرم تریاک جاسازی شده در بار ماهی

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان تربت حیدریه از کشف محموله 86 کیلو گرمی مواد مخدر جاسازی شده در بار ماهی خبر داد.

سرهنگ ' غلامرضا خرقانی ' گفت: مأموران مستقر در ایستگاه بازرسی شهید شیردل کامه هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه نیسان وانت یخچالدار که از استان های جنوبی به سمت مشهد در حال حرکت بود، مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران این فرماندهی پس از هدایت خودرو به داخل ایستگاه در بازرسی دقیق آن مقدار 86 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در داخل جعبه ای حاوی گوشت ماهی جاسازی شده بود کشف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان تربت حیدریه تصریح کرد: راننده و سرنشین خودرو پس از بازجویی های تکمیلی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

تصادف در جوین هشت مجروح بر جای گذاشت

رئیس جمعیت هلال احمر جوین گفت: برخورد دو دستگاه خودرو سواری پراید و پیکان وانت در جاده نقاب - حکم آباد این شهرستان هشت مجروح بر جای گذاشت.

حمزه ملک خواهی افزود: این حادثه عصر امروز در کیلومتر 16 جاده نقاب به حکم آباد رخ داد و بلافاصله نجاتگران پایگاه جاده ای حکم آباد و ماموران اورژانس جوین به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: مجروحان این حادثه پس از رهاسازی با خودروهای امداد و اورژانس 115 به بیمارستان حضرت قمر بنی هاشم جوین منتقل شدند.

 

واژگونی تریلی در سبزوار پنچ مصدوم داشت

مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: واژگونی یک دستگاه تریلی و در پی آن انحراف کامیون در جاده سبزوار - نیشابور صبح امروز پنج مصدوم بر جای گذاشت.

سعید فکور افزود: این حادثه در کیلومتر 40 جاده سبزوار- نیشابور رخ داد و بلافاصله عوامل اورژانس و امداد سر صحنه حاضر شدند.

وی گفت: مصدومان حادثه پس از ارائه خدمات اولیه درمانی با 2 آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان شهید بهشتی سبزوار منتقل شدند.

 

سوانح رانندگی در گناباد و بجستان پنج مجروح داشت

رئیس مرکز فوریتهای پزشکی گناباد گفت: سوانح رانندگی امروز 21 فروردین در شهرستانهای گناباد و بجستان در جنوب خراسان رضوی پنج مجروح برجای گذاشت.

دکتر امین زمانی افزود: بدنبال اعلام واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در جاده گناباد به روستای بیمرغ سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این سانحه چهار نفر مجروح شده بودند که برای درمان به بیمارستان بهلول گناباد انتقال یافتند.

او گفت: همچنین در تصادف دو دستگاه موتورسیکلت و خودرو در بلوار شهید مطهری بجستان راکب 77 ساله موتورسیکلت دچار آسیب شدید و کاهش سطح هوشیاری شده بود لذا به بیمارستان آیت الله مدنی بجستان منتقل شد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft