ناریخ: شنبه 12 اسفند 1396 - شناسه حبر: 19888

به دنبال پیگیری نوید خراسان مطرح شد؛ عضو شورای شهر تربت حیدریه: باید از ادامه فعالیت پاساژ آداک جلوگیری کنیم

به دنبال پیگیری نوید خراسان مطرح شد؛ عضو شورای شهر تربت حیدریه: باید از ادامه فعالیت پاساژ آداک جلوگیری کنیم

 

به دنبال  چاپ مطلب« برخورد تبعیض آمیز شهرداری و شورای شهر با ساخت و سازهای غیر مجاز» در شماره 288 نوید خراسان، سرانجام شورای پنجم به این مسئله ورود کرد و خواهان جلوگیری از ادامه فعالیت یکی از این ساخت و سازها شد.

به گزارش نوید خراسان ،در جلسه هفته گذشته شورای شهر تربت حیدریه که با نطق پیش از دستور رامین مصطفوی آغاز شد وی در خصوص بررسی تخلفات  قرارداد پاساژ آداک گزارشی را ارائه نمود .

مصطفوی با ارایه گزارشی از مفاد قرارداد این پاساژ و تخلفاتی که در اجرای آن صورت گرفته است گفت : قرارداد در زمان تصدی شهردار سابق و با مصوبه شورای چهارم منعقد شده است، با توجه به اجرای ناقص قرارداد، اکنون باید آنها پاسخگوی افکار عمومی و همچنین کسبه ای که در این پاساژ مشغول بکار هستند باشند.

رییس  شورای شهرستان افزود : با توجه به تخلفات متعددی که در احداث پاساژ آداک رخ داده است، بنده بعنوان نماینده مردم خواستار توقف فعالیت این پاساژ هستم .

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهرتربت حیدریه گفت: تا کنون در خصوص پاساز آداک چندین جلسه برگزار شده و در نهایت طبق مصوبه شورای شهر، شهرداری و پیمانکار مکلف به اجرای تمام بندهای قرارداد می باشند و آنچه مهم است تصمیمی است که در صحن علنی شورا و با اکثریت آرا گرفته می شود .

نادر سلیمانی با اشاره به برخی از موضوعاتی که وقت زیادی از شورای شهر را گرفته افزود : یکی از این موضوعات آسفالت معابر و کوچه هایی است که به صورت مشارکتی بین شهروندان و شهرداری قرار بوده انجام شود و هزینه آن نیز از ساکنین دریافت شده ولی مدت زمان زیادی گذشتهو همچنان کار معطل مانده است، شهرداری موظف است تا قبل از سال جدید نسبت به انجام این تعهدات اقدام نماید.

 وی ادامه داد: دیگرموضوع،تعیین تکلیف طبقات مازادی است که بدون مجوز ساخته شده و نیز صدور پروانه برای املاک مشاع  است که بایستی هر چه زودتر از سوی کمیسیون عمران و کمیسیون اقتصاد شورا برای تصمیم گیری نهایی به صحن علنی ارایه شود .

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
13
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft