ناریخ: شنبه 12 اسفند 1396 - شناسه حبر: 19884

عامل کلاهبرداری از افراد سالخورده دستگیر شد

عامل کلاهبرداری از افراد سالخورده دستگیر شد

 

پلیس تربت حیدریه عامل 21 فقره کلاهبرداری از افراد سالخورده با برداشت غیرمجاز را شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش نوید خراسان به نقل از پايگاه خبري پليس ،سرهنگ غلامرضا خرقاني" جانشين فرماندهی انتظامي شهرستان تربت حيدريه گفت: در پي شكايت شهروندی سالخورده مبني بر اينكه كارت عابر بانكش توسط مردی جوان مورد سوء استفاده قرار گرفته است،پيگيري پرونده به صورت وي‍‍ژه در دستور كار تیمی از پلیس فتا قرار گرفت.

وي افزود: در بررسی اظهارات شاکی مشخص شد که به دلیل کهولت سن از مردی جوان که در همان محدوده پرسه می زده درخواست کمک کرده که پس از انجام عملیات بانکی متوجه می شود تمامی موجودی کارت عابر بانکش توسط این فرد به کارت دیگری جابجا شده است.

کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی اظهارات مالباخته با یک سری تحقیقات میدانی و استفاده از شیوه های نوین پلیسی متهم را كه جوانی 31 ساله است شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از او تعدادی کارت عابر بانک کشف کردند.

سرهنگ خرقانی افزود: متهم در بازجوئی های اولیه منکر هرگونه جرمی بود که در ادامه تحقیقات در مواجهه با مالباخته و مستندات کشف شده به 140 میلیون ریال کلاهبرداری طی 21 فقره از افراد سالخورده و بیسواد در شهر تربت حیدریه و شهرهای همجوار اعتراف کرد.

جانشین فرماندهی انتظامي شهرستان تربت حیدریه با اشاره به معرفی متهم به دادسرا از شهروندان خواست از در اختيار گذاشتن كارت هاي اعتباري خود به افراد ناشناس خودداري تا مورد سوء استفاده قرار نگیرند.

 

سارق موتور سیکلت در رشتخوار دستگیر شد

 سارق سیکلت در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده نیروی  انتظامی شهرستان رشتخوار گفت: سارق جوان موتور سیکلت که ساکن یکی از روستاهای تابعه شهرستان رشتخوار بود، با رصد و تیز بینی نیروی انتظامی شهرستان در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شد.

داوود حاتمیان گفت: در پی اعلام سرقت یک دستگاه موتورسیکلت در حوزه استحفاظی این فرماندهی، بلافاصله مامورین با اجرای طرح مهار و با انجام اقدامات اطلاعاتی در کمتر از یک ساعت، سارق موتور سیکلت راشناسایی و در یک اقدام ضربتی وی را دستگیر کردند.

 

پلمپ 5 واحد متخلف ودستگیری 23 سارق و خرده فروش مواد مخدر در مه ولات

فرمانده انتظامی مه ولات گفت: در اجرای طرح امنیت اجتماعی، 23سارق و خرده فروش مواد مخدر دستگیر و 5 واحد متخلف در این شهرستان پلمپ شد.

سرهنگ حمزه ذوالفقاری اظهارکرد: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت برخورد با سارقان خیابانی و خرده فروشان مواد افیونی در سطح شهرستان مه ولات تشدید شد.

وی افزود: در اجرای این طرح که با همکاری پلیس آگاهی، پلیس امنیت عمومی، پلیس مبارزه با مواد مخدر، یگان امداد و دیگر واحدهای عملیاتی انجام شد 20 خرده فروش مواد مخدر شناسایی و دستگیر و یک کیلو و 800 گرم انواع مواد افیونی کشف و همچنین در همین راستا 3 سارق شناسایی ودستگیر شد.

سرهنگ ذوالفقاری تصریح کرد: در همین راستا ماموران دایره نظارت براماکن عمومی نیز در بازرسی های محسوس و نامحسوس از واحدهای صنفی سطح شهرستان مه ولات 5 واحد صنفی متخلف را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی پلمپ و تعداد 500 عدد ترقه سیگاری کشف شد.

 

تصادف در سه راهی جنگل به رشتخوار 6 مصدوم برجای گذاشت

روابط عمومی اورژانس 115 تربت حیدریه اعلام کرد: برخورد یکدستگاه mvm با پراید در سه راهی جنگل به رشتخوار شش مصدوم بر جای گذاشت.

بر اساس این گزارش مصدومان این حادثه دختر بچه ای یک و نیم ساله، یک پسر هشت ساله و سه نفر مرد بودند که توسط آمبولانس های اورژانس و هلال احمر به مرکز درمانی نهم دی منتقل شدند.

 

حضور به موقع ناجیان سپیدپوش از عزا شدن عروسی جلوگیری کرد

در پی تماس تلفنی از یک تالار پذیرایی در تربت حیدریه با مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مبنی بر بیهوشی کامل آقایی 60 ساله ، گروه فوریت های پزشکی از پایگاه شماره یک شهری به محل اعزام و بربالین مصدوم حاضر شدند.

بر اساس این گزارش با تلاش پرسنل اورژانس خوشبختانه عملیات CPR با موفقیت انجام شد و با برگشت علائم حیاتی ، بیمار به بیمارستان رازی تحویل شد.

ابوالفضل افشار و محمدرضا صباغی پرسنل اورژانس 115 تربت حیدریه در این ماموریت بودند که با تلاش خود از تبدیل مجلس عروسی به عزا جلوگیری کردند.

 

سارق پسته در مه ولات دستگیر شد

با هوشیاری پلیس این شهرستان عامل سرقت های سریالی محصولات باغی مه ولات شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات گفت: در پی گزارش یک فقره سرقت منزل در محدوده خیابان امام خمینی (ره) شهر فیض آباد بلافاصله تیمی ازعوامل انتظامی برای بررسی موضوع وارد عمل شد.

وی افزود: در بررسی های ماموران این فرماندهی مشخص شد سارق شبانه حدود 200 کیلوگرم پسته از انبار منزل سرقت کرده است.

سرهنگ ذوالفقاری تصریح کرد: ماموران پس از بررسی اظهارات مال باخته و سرنخ های موجود به کارگر وی مظنون و پس از هماهنگی قضایی متهم دستگیر و مقادیری از پسته های سرقت شده را کشف کردند.

وی اظهار کرد: متهم 30 ساله سابقه دار در بازجوئی های اولیه منکر هرگونه جرمی شده اما درمواجهه بامستندات و ادله پلیسی به سه فقره سرقت از منزل صاحب کارخوداعتراف کرد.

 

سانحه رانندگی در خواف یک کشته داشت

رئیس شبکه بهداشت و درمان خواف گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پژو 405 با گاردریل در معدن سنگان این شهرستان یک نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.

دکتر علی ایزدی افزود: با اعلام برخورد شدید یک دستگاه پژو 405 با گاردریل در جاده رجکو معدن سنگ آهن سنگان خواف تیمی از فوریتهای پزشکی به محل اعزام شدند.

وی گفت: بر اثر این برخورد یک نفر از سرنشینان خودرو مذکور در محل حادثه جان خود را از دست داده و دو مجروح به بیمارستان خواف انتقال یافتند.

 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft