ناریخ: شنبه 12 اسفند 1396 - شناسه حبر: 19882

در مراسم اختتامیه مسابقات ژیمناستیک اعلام شد؛ احداث سالن اختصاصی ژیمناستیک در تربت حیدریه

در مراسم اختتامیه مسابقات ژیمناستیک اعلام شد؛ احداث سالن اختصاصی ژیمناستیک در تربت حیدریه

 

اختتامیه مسابقات ژیمناستیک تربت حیدریه به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در محل سالن ژیمناستیک تربت حیدریه، با حضور جمعی از مسوولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش نوید خراسان؛در این مراسم که همراه بود با جشن برتری هیئت ژیمناستیک تربت حیدریه در استان، از پیشکسوت ژیمناستیک، دکتر وحیدرضا صفریان نیز تجلیل بعمل آمد.

 رییس هیئت هیئت ژیمناستیک تربت حیدریه ضمن اعلام اقدامات انجام شده در هیئت، درخواست ساخت یک سالن اختصاصی ژیمناستیک را نمود.

احمد زنگنه گفت: هر دوره مسابقه به نام یک پیشکسوت بوده که اینبار قرعه بنام آقای دکتر صفریان افتاده که حداقل دوازده سال به این ورزش پرداخته و از قهرمانان شهرستان بوده اند.

هاشم میرزایی رییس اسبق تربیت بدنی شهرستان نیز از اقدامات انجام شده در هیئت سخن گفت و آنرا یک تحول بزرگ با مدیریت دلسوزانه زنگنه دانست.

دکتر صفریان پیشکسوت ژیمناستیک شهرستان نیز از اهمیت ورزش و سکته های ناگهانی انسانها به علت عدم تحرک و ورزش گفت. وی ضمن تقدیر از توجه به جایگاه پیشکسوتان، خواستاراصلاح تغذیه مردم و توجه بیشتر به ورزشهای پایه ومادر و هوازی،به خصوص دوومیدانی،ژیمناستیک و شنا جهت آمادگی بیشتر کوکان، نوجوانان و جوانان و نیز ورزشهای عمومی و همگانی برای پیشگیری از بیماریهای قلبی،عروقی و دیابت که علل اصلی مرگ و میر می باشد شد. وی همچنین آمادگی خود را برای کمک به ساخت سالن اختصاصی در خور شأن شهرستان،اعلام کرد.

حمید رضا امینی رئیس اداره ورزش و جوانان نیز از زحمات مربیان و رییس هیئت تشکر نموده و از واگذاری زمینی به مساحت حدودی هزار متر مربع برای احداث سالن اختصاصی ژیمناستیک خبر داد و خواستار مشارکت خیرین ورزشی جهت ساخت آن شد.

در پایان این مراسم از قهرمانان و رتبه های برتر مسابقات ژیمناستیک تقدیر بعمل آمده و جوایزی به آنها اهدا گردید.

قابل ذکر است که مسابقات ژیمناستیک به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در دو سری مسابقه ی تک حرکتی و مسابقات سطح بندی برای دختران و پسران در رده های سنی 4 تا 12سال برگزار گردید،110هنرجوی ژیمناست پسر و 65 هنرجوی ژیمناست دختر شرکت داشتند.

در مراسم اختتامیه به نفرات اول تندیس،لوح قهرمانی و مدال،و نفرات دوم و سوم لوح و مدال اهدا گردید.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
24
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft