ناریخ: شنبه 12 اسفند 1396 - شناسه حبر: 19880

فرماندار ویژه شهرستان در بازدید از چند واحد صنعتی گفت: با جدیت پیگیر رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان هستیم

فرماندار ویژه شهرستان در بازدید از چند واحد صنعتی گفت: با جدیت پیگیر رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان هستیم

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات ذیربط از سه مجموعه گاوداری صنعتی ظفر ، بنیاد تعاون زندان و کارخانه خوراک دام و طیور و آبزیان کیمیادان بازدید نمودند.

به گزارش نوید خراسان، موهبتی در این بازدید گفت:حمایت از تولید و تولید کننده در صدر وظایف ماست و با جدیت پیگیر رفع مشکلات این واحدها خواهیم بود.

فرماندار هدف از این بازدید را بررسی فعالیت های صورت گرفته،بررسی روند کار در بحث تولید،اشتغال و بازدید نقطه به نقطه از این واحدهای تولیدی عنوان کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت های صورت گرفته و مشکلات این دو مجموعه قرار گرفت.

قابل ذکر است  گاوداری ظفر در زمینی به مساحت بیش از ۱۵۰ هکتار  دارای ۳۰۰۰راس گاو شیری با  میانگین تولید روزانه ۵۷ تن شیر می باشد که سهم اشتغال در این واحد تولیدی ۸۰ نفر نیرو به صورت مستقیم و ۳۰ نفر غیر مستقیم و گاوداری بنیاد تعاون زندان شامل؛ ۲۵۰راس گاو شیری است که سهم اشتغال در این واحد ۱۵ نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم است.

کارخانه خوراک دام و طیور و آبزیان کیمیادان نیزک در فاز نخست با هدف تولید انواع خوراک آماده در سال 1383 آغاز و به سرعت در سال 1384 به بهره برداری رسید.

محصولات این کارخانه‌ شامل:تولید خوراک طیور به صورت پلت ،تولید دان پلت طیور به صورت پیش دان، تولید دان پلت طیور به صورت میان دان، تولید دان پلت طیور به صورت پس دان، تولید پیش دان استارتر به نام KCF ،تولید انواع خوراک بوقلمون ( با نام تجاری نگین دانه )، تولیده انواع خوراک بوقلمون ،تولید انواع کنسانتره طیور ،تولید خوراک دام و طیور و تولید خوراک آبزیان می باشد که این کارخانه در کیلومتر ۹جاده تربت حیدریه به زاوه قرار گرفته است.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
2
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft