ناریخ: شنبه 12 اسفند 1396 - شناسه حبر: 19871

آسيبهاي چهارشنبه آخر سال را جدی بگیریم

آسيبهاي چهارشنبه آخر سال را جدی بگیریم

 پليس بدنبال آن هست تا از بروز حوادث خطرناک در آستانه سال نو و خداي ناكرده داغدار شدن تعدادي از خانواده ها جلوگبري كند.

به گزارش نوید خراسان معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي شهرستان تربت حيدريه با اعلام مطلب فوق می افزاید: با نزديک شدن به روزهاي پاياني سال به لحاظ استفاده نابجا از مواد محترقه و آتش زا نگراني هايي متوجه همه مي شود که بخشي از اين نگراني ها به دليل آسيب هاي جسمي و قطع و نقص عضو و حتي مرگ کودکان و جوانان بخاطر استفاده از مواد محترقه بسيار خطرات طبيعي است .

پليس با معدود افرادي که با رفتارهاي غيرقانوني و پرخطر و با استفاده از مواد منفجره و آتش زا در چهارشنبه پايان سال در صدد برهم زدن نظم و امنيت عمومي هستند برخورد قاطعانه مي كند و همه شهروندان و جامعه نيز در اين راستا بايد با پليس در جهت شناسايي و دستگيري اين افراد همكاري نمايند.

پليس معتقد است تخليه هيجانات نبايد موجب تخريب اموال عمومي يا آزار ديگران شود و همه مردم بايد بدانند كه تنها 250گرم مواد محترقه مي تواند موجب تخريب کامل يک ساختمان و شيشه هاي اطراف شود،مواد محترقه خاصيت انفجاري و خود اشتعالي دارند و كودكان و نوجوانان قربانيان اصلي اينگونه حوادث جبران ناپذير هستند.

بنابراين نوجوانان و جوانان عزيز در آستانه سال نو به سبب اعمال غلط و استفاده نابجا از مواد محترقه در چهارشنبه سوري خانواده خود را اندوهگين ننمايند.

معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي شهرستان تربت حيدريه

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft