ناریخ: شنبه 12 اسفند 1396 - شناسه حبر: 19870

معاون برنامه ریزی فرماندار: ادارات نمایندگان خود در گمرک تربت حیدریه را معرفی کنند

معاون برنامه ریزی فرماندار: ادارات نمایندگان خود در گمرک تربت حیدریه را معرفی کنند

 

معاون برنامه ریزی،اداری ومالی فرماندار در جلسه پیگیری استقرار سایر ادارات همکار گمرک گفت:کلیه دستگاه های نظارتی مرتبط با گمرک نظیر جهاد کشاورزی، علوم پزشکی و صنعت و معدن موظف هستند اسامی نمایندگان مستقر خود در گمرک تربت حیدریه را معرفی کنند.

به گزارش  نوید خراسان، مهدی عباسپور در جلسه پیگیری استقرار نماینده سایر ادارات همکار گمرک تربت حیدریه افزود: حال که تشکیلات گمرک در تربت حیدریه ایجاد و قرار است به صورت مستقل فعالیت داشته باشد، شایسته است هر چه سریع تر مقدمات کار فراهم شود.

وی گفت: همچنین بانک تجارت نسبت به استقرار شعبه گمرک خود اقدام و اداره راهداری نیز برای راهنمایی مراجعان اقدام به نصب تابلو در چند نقطه جاده منتهی به گمرک (شهرک صنعتی شماره یک) کند.

عباسپور افزود: از آنجا که بخش عمده صادرکنندگان ما در این شهرستان به ادارات جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت مرتبط هستند، لازم است لیستی از صادرکنندگان این دو دستگاه تهیه و از آن ها دعوت به عمل آید تا در نشست مشترکی ضمن آشنایی با نوع محصولات صادراتی آن ها، درخواست های این افراد برای بهبود شرایط صادراتی و تمهیدات لازم در گمرک تربت حیدریه اقدام کنند.

شهرستان تربت حیدریه دارای سه شهرک صنعتی می باشد که دو شهرک در تربت حیدریه و یک شهرک در بخش جلگه رخ واقع هستند.

در شهرک صنعتی شماره یک تربت حیدریه به مساحت 27.5 هکتار از مجموع 37 قرارداد منعقده، 18 واحد به بهره برداری رسیده که از این تعداد 14 واحد صنعتی آن فعال و بقیه غیرفعال هستند.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
2
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft