ناریخ: شنبه 12 اسفند 1396 - شناسه حبر: 19869

نایب قهرمانی تربت حیدریه در مسابقات استانی گلبال خراسان رضوی

نایب قهرمانی تربت حیدریه در مسابقات استانی گلبال خراسان رضوی

نایب قهرمانی تربت حیدریه در مسابقات استانی گلبال خراسان رضوی

تیم گلبال بانوان تربت حیدریه بعد از تیم مشهد، نایب قهرمان نخستین دوره رقابت های گلبال بانوان خراسان رضوی شد.

به گزارش نوید خراسان، در این رقابت ها که در سالن ورزشی شهید جلیلی تربت حیدریه برگزار شد، تیم نیشابور مقام سومی را به دست آورد.

این رقابت ها با حضور 6 تیم از شهرهای تربت حیدریه، گناباد، نیشابور و سه تیم از مشهد آغاز شده بود و تیم میزبان پارسال نیز رتبه دوم استان را به خود اختصاص داده بود.

گلبال ورزشی طراحی شده برای نابینایان است. در این بازی که دو نیمه ده دقیقه‌ای دارد چشمان همه بازیکنان بسته ‌است.

کسب مقام دوم استان توسط بوکسورهای تربت حیدریه

رقابتهای بوکس قهرمانی استان جام فجر با نایب قهرمانی تیم بوکس تربت حیدریه در مشهد پایان یافت

به گزارش نوید خراسان، رئيس هيئت بوكس با اعلام این خبر گفت:در پایان پیکارهای بوکس قهرمانی استان در مشهد تیم بوکس تربت حیدریه با هدایت و سرپرستی احسان فیوضی و حسین اسدی به 1نشان طلا،1نقره و4برنزدست یافت ودر مجموع با کسب  15 امتیاز بر سکوی نایب قهرمانی استان تکیه زد.

جواد ترشيزي با اشاره به سطح بالای این دوره از رقابتها خاطر نشان کرد:98 بوکسور از سراسر استان در این دوره از مسابقات حضور داشتند که در پایان در وزن 91 کیلو محمد شوریان عنوان نخست را بدست آورد،اردشیر حبیبی در وزن75 کیلو نایب قهرمان شد،و در اوزان 60، 64، 69 و91+ کیلوگرم نیز به ترتیب اشکان گرمابی،مصطفی جمعه پور،حسین درخشان و امید داور پناه صاحب عنوان سوم شدند.

 

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در تربت حیدریه برگزار شد

همایش بزرگ پیاده روی فجر با حضور بیش از 2هزار نفر از شهروندان تربت حیدریه و مسئولين برگزار شد.

به گزارش نوید خراسان، رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه در اختتامیه این همایش و در  جمع خانواده های شرکت کننده گفت: ایجاد نشاط اجتماعی و سلامت عمومی مهم ترین دستاورد این گونه همایش هاست و خوشبختانه مردم تربت حیدریه همواره حضوری فعال و پرانرژی در گردهمایی های بزرگ ورزشی دارند.

در پایان این همایش که به مسافت 5کیلومتر از بوستان آیت ا.. کاشانی به سمت پارک پیشکوه و سالن نهم دی شهرستان برگزار گرید از باشگاه های ارغوان،بهار،پارس بانو در حوزه بانوان و زئوس،رکورد و پارت در حوزه آقایان به عنوان باشگاه های برتر تقدیر و جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
24
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft