ناریخ: شنبه 28 بهمن 1396 - شناسه حبر: 19836

جانشین اجتماعی و امنیتی قرارگاه شهید برونسی خراسان رضوی: القای ناامیدی در ایران، راهبرد فکری و برنامه ریزی دشمنان است

جانشین اجتماعی و امنیتی قرارگاه شهید برونسی خراسان رضوی: القای ناامیدی در ایران، راهبرد فکری و برنامه ریزی دشمنان است

 

جانشین اجتماعی و امنیتی قرارگاه شهید برونسی خراسان رضوی گفت: امروز دشمنان نظام جمهوری اسلامی از پویایی و زنده بودن انقلاب اسلامی در هراسند و لذا القای ناامیدی در جامعه را راهبرد فکری و برنامه ریزی خود قرار داده اند.

به گزارش نوید خراسان به نقل از ایرنا ، سرهنگ پاسدار علی اکبر افراسیابی در یازدهمین اجلاسیه مجمع عالی بسیج تربت حیدریه افزود: دشمن به دنبال آن است مردم و مسوولان را از ادامه حرکت خسته و آنان را نسبت به مسایل پیرامونی بی تفاوت کند و از سوی دیگر با جذب نخبگان و فرهیختگان، قصد نفود به داخل خاکریز انقلاب اسلامی را دارد.

وی گفت: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، جهان در یک دو قطبی شرقی و غربی محض، بسر می برد که با پیروزی انقلاب همه محاسبات و معادلات دنیای شرق و غرب بهم ریخت و امروز یک طرف دنیا را انقلاب اسلامی با پرچمداری ایران و طرف دیگر را جبهه استکبار و نظام سلطه به سردمداری آمریکا را عهده دار است.

افراسیابی به موضوع تحریم های ظالمانه نیز اشاره و اظهار کرد: تحریم ها متعلق به این چند سال نیست، بلکه از بدو پیروزی انقلاب، آمریکایی ها با انواع ترورها، جنگ سخت نظامی، فتنه و تحریم ها در صدد انحراف و فروپاشی نظام اسلامی بودند، اما حضور مردم در صحنه های مختلف نظام و رهبری ولی فقیه در راس حکومت اسلامی، تمامی این توطئه ها را تاکنون خنثی کرده است.

وی با اشاره به حضور همیشه در صحنه مردم چه در دوران مبارزات انقلاب و چه در دوران دفاع مقدس، گفت: مردم به وظیفه خود عمل کرده و می کنند و امروز نوبت مسوولان و خدمتگزاران جامعه است تا خادمان خوبی برای ملت باشند و سبک زندگی خود را با زندگی آحاد جامعه یکسان کنند.

دبیر مجمع عالی بسیج تربت حیدریه نیز با بیان اینکه امروز تنها راه ادامه بقای نظام اسلامی حرکت رو به رشد زیر پرچم ولی فقیه است، گفت: این بدان معنا است که وقتی مقام ولایت فقیه در موضوعی به مسوولی امر و نهی می کند، باید در همان مسیر حرکت کرده و از خود اجتهاد نکنند.

سید غلام محمد هاشمی افزود: مجمع عالی بسیج فارغ از جناح بندی های سیاسی، با جذب نخبگان و فرهیختگان جامعه در صدد رفع معضلات و مشکلات و نیز آسیب های اجتماعی شهرستان است.

وی گفت: از ابتدای تشکیل مجمع عالی بسیج برخی از ادارات، تعامل و همکاری خوبی برای حل مشکلات و اهداف مجمع داشتند، اما برخی از ادارات حداقل انتظارات را برآورده نکرده و در اجلاسیه بعدی از این ادارات نام خواهیم برد.

در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر(جشنواره درون سازمانی) سپاه امام رضا(ع) در جنوب خراسان رضوی تقدیر شد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
1
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft