ناریخ: یک شنبه 15 بهمن 1396 - شناسه حبر: 19820

28 تصادف دستاورد غافلگیر شدن مسوولان تربت حیدریه

28 تصادف دستاورد غافلگیر شدن مسوولان تربت حیدریه

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه گفت: یخ زدگی سطح خیابان ها، تعلل و غافلگیری برخی دستگاه های عضو کمیته بحران شهرستان، در جریان بارش برف اخیر شاهد 28 فقره تصادف خسارتی در شهر تربت حیدریه بودیم.

سرهنگ 'اکبر آقابیگی' با بیان اینکه هر چند خوشبختانه هیچکدام از این تصادف ها جرحی نبود، افزود: اما به دلیل یاد شده میزان تماس های گرفته با پلیس 110 نسبت به روزهای عادی بین 10 تا 15 درصد افزایش داشت و غالب تماس ها نیز مربوط به راه بندان ایجاد شده در سطح خیابان های شهر بود.

به گفته وی، در همین ارتباط حتی از همکاران بخش اداری نیز خواستیم با مراجعه به سطح شهر به شهروندان امدادرسانی کنند و تا ساعاتی از روز حتی اقدام به هل دادن خودروهای برخی شهروندان می کردند.

آقابیگی با بیان اینکه مسوولان ذیربط می توانستند در مواجه با چنین اتفاقاتی با تمهیدات و پیش بینی لازم جلوی اینگونه مشکلات را کمتر کنند، افزود: در عین حال شهروندان نیز باید در چنین حوادثی آستانه تحمل شان را بالا ببرند و همچنین در چنین مواقعی رعایت نکات ایمنی خیلی مهم است.

وی گفت: با کمال تاسف باید عرض کنم در بارش برف اخیر حتی یک خودرو که مجهز به زنجیر چرخ باشد در سطح شهر مشاهده نشد و ازاین روی نباید تمام گناه را به گردن مسوولان انداخت.

مدیر اداره هواشناسی تربت حیدریه نیز گفت: در پنجم بهمن ماه جاری اطلاعیه شماره 30 مبنی بر تغییرات شرایط جوی را به صورت مکتوب به اداره مدیریت بحران فرمانداری ارسال و در گروه تلگرامی مدیریت بحران شهرستان نیز منتشر کرده بودیم.با این حال برخی دستگاه ها تعلل در ارایه خدمات به موقع خود را 'غافلگیری' اعلام داشته بودند.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft