ناریخ: یک شنبه 15 بهمن 1396 - شناسه حبر: 19811

کلاهبرداری در قالب مامور نظارت بر اماکن در تربت حیدریه

کلاهبرداری در قالب مامور نظارت بر اماکن در تربت حیدریه

کلاهبرداری در قالب مامور نظارت بر اماکن در تربت حیدریه

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه گفت: همکاران ما در پلیس امنیت عمومی یک فرد کلاهبردار که با عنوان مامور اداره نظارت بر اماکن عمومی، از شهروندان اخاذی می کرد را، دستگیر کردند.

به گزارش نوید خراسان ، سرهنگ اکبر آقابیگی افزود: در بررسی های پلیسی از یک شاکی پرونده که مالک رستورانی است، مشخص شد فردی طی تماس تلفنی خود را مامور نظارت بر اماکن عمومی معرفی کرده و با ارایه شماره حساب بانکی خود اظهار داشته پرونده شما نیاز به پیگیری دارد و باید مبلغی را به این شماره حساب واریز کنید.

وی گفت: در رابطه با این موضوع شاکی دیگری نیز مراجعه و اظهار داشته فردی با همین ترفند قصد کلاهبرداری از او را داشته است و از این روی ماموران انتظامی پس از کنترل و مراقبت های نامحسوس در محل های تردد متهم، در اقدامی ضربتی وی را دستگیر کردند.

آقابیگی ضمن اشاره به ادامه تحقیقات از متهم اظهار کرد: شهروندانی که به این طریق از آنان کلاهبرداری شده می توانند برای پیگیری پرونده به پلیس امنیت عمومی تربت حیدریه مراجعه کنند.

 

مصدوم شدن 2 معلم براثر تصادف خودرو در جاده روستایی شهرستان زاوه

رئیس آموزش و پرورش زاوه گفت: 2 معلم روستای ژرف این شهرستان به علت سانحه رانندگی در مسیر رفتن به مدرسه محل خدمت دچار مصدومیت شدند.

محمد حسین عابدی افزود: این حادثه ساعت هفت صبح شنبه هفته جاری به دلیل انحراف به چپ خودرو سواری مقابل و برخورد با خودرو حامل این 2 معلم روی داد.

وی با اشاره به امدادرسانی به موقع نیروهای امدادی، اظهار کرد: این معلمان با کمک نیروهای اورژانس به بیمارستان 9 دی تربت حیدریه منتقل شدند.

وی گفت: مصدومین از معلمان دبستان 'شهید جمعه نژاد' روستای ژرف در شهرستان زاوه هستند که از تربت حیدریه به محل خدمت خود می رفتند.

عابدی افزود: آنان هر هفته مسیر 55 کیلومتری از شهرستان دولت آباد تا روستا را برای رسیدن به محل خدمت خود طی می کنند.

 

کشف بیش از 16 کیلوگرم حشیش در تربت حیدریه

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه گفت: مأموران ایستگاه بازرسی شهید شیردل کامه از یک دستگاه تاکسی سمند موفق به کشف 9 کیلو 790 گرم ماده مخدر از نوع حشیش و در بازرسی از چمدان همراه مسافر یک دستگاه اتوبوس نیز 6 کیلو و 370 گرم حشیش شدند.

به گزارش نوید خراسان ، سرهنگ اکبر آقابیگی افزود: در همین ارتباط 2 نفر متهم 19 و 26 ساله دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

وی از عموم شهروندان خواست در زمینه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر خادمان خود را در نیروی انتظامی یاری و هر گونه اخبار واصله در این خصوص را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

کشف 5 کیلو و 500گرم مواد مخدر در مه ولات

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات گفت: 5 کیلو و 500گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و دو نفر متهم دستگیر شدند.

سرهنگ حمزه ذوالفقاری اظهار کرد: تیمی از پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در حین کنترل خودروهای عبوری در محور بجستان به مه ولات به یک دستگاه خودرو 405 که از استان های جنوبی به سمت مشهد در حرکت بود مشکوک و برای بازرسی دقیق تر به مقرر انتظامی انتقال داده شد .

وی گفت: در بازرسی دقیق از خودرو مقدار پنج کیلو و 500گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای در بدنه جاساز شده بود کشف و در این خصوص دو متهم دستگیر شدند .

سرهنگ ذوالفقاری تصریح کرد : متهمان 20و25 ساله پس از تشکیل پرونده برای طی مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft