ناریخ: یک شنبه 15 بهمن 1396 - شناسه حبر: 19810

سریع ترین مرد زعفرانی ایران بازهم طلایی شد

سریع ترین مرد زعفرانی ایران بازهم طلایی شد

د‌ر هشتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا حسن تفتیان دونده خراسانی و سريع‌ترين مرد ايران، توانست با ثبت زمان ٦.٥١ ثانيه مدال طلا را از آن خود کند.

با حضور جمعی از مسؤلین کشوری مدال طلای حسن تفتیان قهرمان مسابقات دوی۶۰ متر داخل سالن آسیا در تهران، توسط نماینده مردم تربت حیدریه،مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی اهدا گردید.

تیم نینجای تربت حیدریه سوم استان شد

نینجاکاران تربت حیدریه در پایان رقابتهای نین جوتسو قهرمانی استان گرامیداشت دهه مبارک فجر که به میزبانی زاوه برگزار شد با کسب ۱۷مدال رنگارنگ در جایگاه سوم ایستادند.

به گزارش نوید خراسان، رئیس هیات ورزش های رزمی شهرستان با بیان خبر فوق افزود: مهدی راستگو و شهیاد شکری دو ورزشکار تیم نین جتسو این شهرستان در پایان این دوره از رقابتها صاحب عنوان نخست شدند و گردن آویز طلا را از آن خود کردند. وی افزود امیررضاخدادوست،حسن خوشبخت،علی اسماعیلی،محمدامین شیبانی و حمیدرضا نقی زاده در این دوره نایب قهرمان شدند و مهدی راستگو،امید سلیمانی،امیرحسین عربی،عقیل علیزاده،امیررضا خدابخشی،کیارش علیزاده و محمد وحدتی نیز به مقام سومی ومدال برنز دست یافتند.

احمد وطن دوست با اشاره به شرکت۷تیم زاوه(۲تیم)مشهد،تربت جام،تربت حیدریه،سرخس و سبزوار در این دوره از رقابتها گفت:مسابقات در سه بخش سلاح سرد،پرتاب ستاره، و دفاع شخصی برگزار شد و محمدامین شیبانی کار هدایت تیم تربت حیدریه در این دوره از مسابقات را برعهده داشت.

رقابتهای تک پرس جام فجر در تربت حیدریه برگزار شد

مسابقات تک حرکت پرس سینه با شرکت ورزشکارانی از باشگاه های این شهرستان و شهرستانهای هجوار در سالن والفجر برگزار و تیمهای برتر معرفی شدند.

به گزارش نوید خراسان؛ نایب رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان در خصوص این خبر اظهار کرد:۷۰ورزشکار در قالب ۱۱تیم در مسابقات تک حرکت پرس سینه قهرمانی باشگاه های شهرستان گرامیداشت دهه فجر شرکت داشتند که در پایان سه تیم زئوس،پارسیان و انرژی بترتیب با ۹۲، ۵۲ و  ۲۹ امتیاز عناوین اول تا سوم بخش بزرگسالان را بدست آوردند و در جوانان نیز باشگاه زئوس با۵۷ امتیاز در جای نخست ایستاد و دو تیم پارت با۳۱ و ایرانیان با ۲۱امتیاز دوم وسوم شدند.

حمید اشرفی با اشاره به برگزاری مسابقات در سه رده بزرگسالان،جوانان و نوجوانان افزود: در بخش نوجوانان این دوره از مسابقات باشگاه پارسیان با کسب۴۰ امتیاز در جای نخست ایستاد،باشگاه انرژی با ۳۷امتیاز دوم و آرشام با۳۶ امتیاز سوم شدند.

این دوره از مسابقات با هدف تشکیل تیم منتخب شهرستان برگزار و برترینهای این دوره جهت شرکت در رقابتهای باشگاه های کشور اعزام خواهند شد..

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
24
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft