ناریخ: یک شنبه 15 بهمن 1396 - شناسه حبر: 19809

فرماندار مه ولات : ایجاد یاس وناامیدی بازی در میدان دشمن است

فرماندار مه ولات : ایجاد یاس وناامیدی بازی در میدان دشمن است

فرماندار مه ولات گفت: تریبون های رسمی موظفند در ایجاد امید و نشاط جامعه تلاش کنند و همه باید بدانیم ایجاد یاس وناامیدی و سیاه نمایی توسط هر کسی و هر تشکیلاتی در حقیقت زیر سئوال بردن نظام جمهوری اسلامی است.

مسعود رنجبردر جلسه شورای اداری بخش شادمهر اظهار کرد: اینکه در برخی از تربیون های رسمی مدام گفته شود ناکارآمدی؛ ازسوی دشمنان این ناکارآمدی به سوی ناکارآمد بودن نظام سوق داده خواهد شد لذا همه افراد و تشکیلات برای تحقق اهداف عالیه نظام باید دست به دست هم بدهیم تا نظام به هدف اصلی خود برسد.

به گفته وی ، هیچ کس و مقامی مدعی نبود مشکلات و کاستی ها نیست و البته نقد و انتقاد لازمه پیشرفت و توسعه هر جامعه ای است ، اما همه باید بدانیم باید در مسیر اصلاح گام برداریم نه پاشیدن بذر ناامیدی و یاس در جامعه که می تواند باعث ایجاد بحران های جدی برای کشور و نظام باشد.

در این نشست از خدمات و تلاش های علی آقا محمدی بخشدار فعلی تقدیر و هوشنگ ذاکر عنبرانی به عنوان بخشدار جدید شادمهر معرفی شد.

رنجبر با بیان اینکه همه باید کمک کنند تا بخشدار مرکزی رسالت خود را به خوبی انجام دهد، افزود: دهیاران و شوراهای روستاهایی که در بخش شادمهر هستند کمک کنند تا کارآیی بیشتری در بخش شاهد باشیم.

هوشنگ ذاکر عنبرانی بخشدار جدید شادمهر با مدرک مهندسی کشاورزی؛ کارشناسی ارشد علوم اجتماعی و جامعه شناسی و 14سال سابقه در وزارت کشور؛ پیش از این جانشین بخشدار مرکزی مشهد با 237روستا و در حوزه معاونت عمرانی فعالیت داشته است.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft