ناریخ: جمعه 22 خرداد 1394 - شناسه حبر: 1977

ما نگفتیم ، مردم میگن

ما نگفتیم ، مردم میگن

ما نگفتیم ، مردم میگن

تلخک خان( شکاری)

مردم میگن: وقتی نماینده گان مجلس میان طرح 2 فوریتی امضاء میکنند و در طی فاصله چند متر مونده به میز هیات رئیسه دریک چشم به هم زدن 2فوریتی میشه 3 فوریتی، بمنظور جلوگیری از اینگونه کارها چه خوبه این عزیزان که کار اصلی شان قانون گذاریست قانونی به تصویب برسونن که اعد اد1و2بخاطر همین انعطاف پذیری و زود تغییر کردنشون از طرح ها حذف بشه. اینجوری هم خیال امضا کننده گان راحته که احیانا برگه ای که امضاءکرده اند دستکاری نمیشه هم جلو جعل گرفته میشه.آنها(مردم )پیشنهاد کردند برای سهولت کار بجای اعداد1و2 از اعداد 6-8-5- 7 استفاده بشه چراکه برای تغییر شون کار و زمان نیاز داره و نمیشه خیلی راحت با سر خودکار تغییر شون داد..اصلا عقلا از قدیم الایام گفته اند:پیشگیری بهتر از درمان است.

مردم میگن: ما که هرچه تلاش کردیم از مباحثات مخالفان و موافقان مذاکرات هسته ای در سیما بعلت سروصدای زیاد و همهمه دو مناظره کننده در هیچ برنامه ای چیزی دست گیرمان نشد. چه خوبه سیما برای جلوگیری از این کار مناظره غیر مستقیم داشته باشد به اینصورت که یکنفر از میهمانان را بیاره داخل استودیو تا حرفشو بزنه، بعد اونو بیرون ببرند و نفر بعدی را بیارن تا اونم حرف هاشو بزنه و اصلا رو در رو یا بقول امروزی ها فیس توفیس نباشن. چون اگه قرار باشه دونفری در یک لحظه با هم حرف بزنن بعلت نامشخص بودن صحبت ها ما مجبوریم بریم سریالهای تکرار ی را نگاه کنیم.

مردم میگن (مردم تربت حیدریه میگن  ) چه خوبه همونجوری که هرسال همایشی تحت عنوان چهره های ماندگار برگزار میشه، همایشی هم تحت عنوان پروژه های ماندگاربرگزار بشه. مردم مدعی اند اگر اینکار صورت بگیره نسبت به وسعت و جمعیت، مطمئنا تربت حیدریه در بحث پروژهای ناقص تمام شده و  نیمه تمام مقام اول کشوری را تصاحب خواهد کرد.پل چهارراه خواف ،بعنوان پروژه تکمیل شده به جهت معماری خارق العاده ، بولوار باهنر ، مجموعه فرهنگی هنری پیشکوه ، استخر و استادیوم شهرک ولیعصر ،ورودی جاده زاوه به تربت ، مجتمع های فولاد شهرستان به علت قدمت زیاد زمان اجرا  تا زمان بهره برداری که فعلا برای آن زمانی متصور نیست و صدها مورد دیگر نمونه های بارزی هستند که می تواند دراین همایش معرفی شوند و نام شهرمان همانطور که قطب زعفرونیم ، چه ایرادی داره در ارائه پروژه های نصف و نیم کاره هم قطب شویم وخودمونو معرفی کنیم و آنجاهم کرسی داشته باشیم.

مردم میگن :آقای امیرعباس سلطانی عضو کمیسیون انرژی مجلس و عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی طی بیاناتی گفته اند، برای استرداد بدهی های میلیاردی ایران از شرکت های اماراتی ، هندی ، پاکستانی، چینی ،عراقی و ... مشکلاتی بزرگ وجو ددارد.ایشان اظهار داشتند مثلا هند با گردن کلفتی از باز پرداخت بدهیش به ایران سرباز می زندو...مردم پیشنهاد کرده اند؛ چه خوب است منبعد اگر خواستیم به این کشورها وام بدیم و یا چیزی بفروشیم همون قانونی که در مورد شهروندان خودمون اجرا میکنیم را در مورد آنها به اجرا در بیاوریم. به آنها بگیم حتما باید از یک کارمند ایرانی بعنوان ضامن با نامه کسر از حقوق داشته باشی. خودمونیم حرف بی ربطی نیست اگر در موقع دادن وام به آقای بابک زنجانی ضامنش کارمند با نامه کسر از حقوق بود آیا الان این همه مشکل داشتیم ؟قطعا خیر.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
8
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft