ناریخ: سه شنبه 26 دی 1396 - شناسه حبر: 19754

شهردار: نبود پارکینگ در شهر تربت حیدریه، فاجعه در حال وقوع

شهردار: نبود پارکینگ در شهر تربت حیدریه، فاجعه در حال وقوع

شهردار تربت حیدریه با اشاره به اینکه نبود پارکینگ در شهر رفته رفته در حال تبدیل شدن به فاجعه است گفت: باید اقدام سریعی برای احداث پارکینگ انجام شود و بر همین اساس لایحه ای به شورای شهر ارائه شده است .

به گزارش نوید خراسان،مهندس محمدصادق مجتهدی در نشست شورای اسلامی شهر تربت حیدریه با موضوع بررسی لایحه شهرداری در خصوص احداث پارکینگ طبقاتی در هسته مرکزی شهر اظهار کرد: شهرداری آمادگی دارد با سرمایه گذاران حداکثر همکاری را در خصوص احداث پارکینگ داشته باشد .

شهردار تربت حیدریه تصریح کرد : این لایحه شامل بند هایی تشویقی و حمایتی است تا سرمایه گذاران بتوانند با امنیت خاطر نسبت به احداث پارکینگ اقدام کنند.

پرسشگری شهروندان موجب تحرک مدیران شهری می شود

نادر سلیمانی رییس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت شهروندان در فضای مجازی گفت: از شهروندان عزیزی که دلسوزانه مشکلات شهری را در فضای مجازی مطرح می نمایند و به ارائه راهکار می پردازند باید تشکر کرد.

وی افزود : مطالبه گری و پرسشگری حق مسلم شهروندان است و موجب تحرک بیشتر مدیریت شهری و رفع مشکلات می شود .

به گفته وی شورای اسلامی شهر نیز موضوعات مطرح شده را رصد و پس از بررسی موضوع از طریق روابط عمومی پاسخ لازم را ارائه خواهد داد.

 

تصمیمات برخی جلسات نتیجه ای نداشته است

همچنین مهسا رمضانپور نیز گفت: یکسری مطالبات و خواسته ها از ابتدای شورای پنجم مطرح بوده است که برغم گذشت زمان و برگزاری جلسات متعدد هنوز هیچ نتیجه ای حاصل نشده است و این در حالی است که تعیین تکلیف امور باید سرعت بگیرد تا شهروندان شاهد اتفاقات خوبی باشند .

وی برخی از این مطالبات را تعیین تکلیف تبصره 3 ، مشخص شدن سرنوشت اوراق قرضه و تعیین تکلیف سهام شرکت زعفرانیه و بافت فرسوده عنوان کرد .

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
8
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft