ناریخ: سه شنبه 26 دی 1396 - شناسه حبر: 19752

بهره برداری از 10 جایگاه مطالعه در بیمارستان نهم دی تربت حیدریه

بهره برداری از 10 جایگاه مطالعه در بیمارستان نهم دی تربت حیدریه

10 جایگاه مطالعه با عنوان من یار مهربانم در بیمارستان نهم دی تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش نوید خراسان،رئیس اداره کتابخانه های شهرستان تربت حیدریه از بهره برداری 10 جایگاه مطالعه در بیمارستان نهم دی تربت حیدریه خبر داد.

اولیایی گفت: این طرح که با حضور تنی چند تن از مسئولین شهرستان در بیمارستان نهم دی تربت حیدریه به بهره برداری رسید، با همکاری مشترک ادارات کتابخانه های عمومی ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و  مدیریت بیمارستان اجرا شد .

وی افزود: تعداد 10 قفسه کتاب با هدف گذراندن مفید اوقات بیماران و همراهان ایشان ، جانمایی و بهره برداری شد.

رئیس اداره کتابخانه های تربت حیدریه ادامه داد؛ با توجه به اینکه بیمارستان نهم دی از مراکز درمانی پر مراجعه شهرستان است، وجود ایستگاههای مطالعه در بخش های مختلف این بیمارستان می تواند در آگاهی بخشی به بیماران و همراهان ایشان که گاها زمان طولانی را در بیمارستان سپری می کنند موثر باشد .

وی افزود: در این طرح ساخت قفسه ها توسط حامی مالی و به ارزش تقریبی 10 میلیون ریال صورت گرفته و اداره کتابخانه ها نیز حدود یک هزار نسخه کتاب به این طرح اهدا نموده است.

اولیائی همچنین آمادگی اداره کتابخانه های شهرستان را برای اجرای طرح های توسعه کتابخوانی در شهرستان با همکاری ادارات و نهادهای مختلف اعلام و ابراز امیدواری کرد با اجرای چنین طرح هایی کتاب ، بهتر و راحتتر در دسترس عموم قرار گرفته و علاقمندی به کتاب در میان شهروندان فراگیرمی شود.

 

 

 

 

 

 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
3
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft