ناریخ: سه شنبه 26 دی 1396 - شناسه حبر: 19748

استفاده از پرستار خانم برای اولین بار دراورژانس 115تربت حیدریه.

استفاده از پرستار خانم برای اولین بار دراورژانس 115تربت حیدریه.

در شبانه روز 200 تماس تلفنی مزاحمان با اورژانس تربت حیدریه اختلال در ارایه خدمات به اورژانسی را بدنبال دارد.

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: از ابتدای دی ماه سال جاری چهار پرستار خانم پس از گذراندن آزمون استخدامی سال گذشته و قبولی در مصاحبه های تخصصی به صورت آموزشی در بخش خدمات تلفنی اورژانس مشغول بکار شدند.

دکتر حجت امیری افزود: این افراد مشغول بکار در ارتباطات 115 از ویژگی های مدرک تحصیلی کارشناس پرستاری یا فوریتهای پزشکی، تسلط بر کامپیوتر، آشنایی کامل به منطقه تحت پوشش و از عکس العمل سریع در فرایند امداد خواهی و اعزام برخوردارند و شرایط پر استرس را می توانند مدیریت کنند.

وی با اشاره به اینکه در طی هر 24ساعت بطور میانگین اپراتورهای اورژانس به 400 تماس پاسخ می دهند تصریح کرد: ازین میان 60 تماس منجربه اعزام، 140 تماس غیر اورژانسی و مشاوره و200تماس متاسفانه به مزاحمین اختصاص دارد.

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از شهروندانی که برای امداد خواهی با اورژانس115 تماس می گیرند،درخواست کرد که شرح حال دقیق از مددجو بدهند و تا پایان مکالمه ضمن حفظ خونسردی به تمامی سوالات کارشناسان پاسخ داده و تلفن خود را در حالت پاسخگو نگه دارند.

به گفته وی ارایه آدرس صحیح به اپراتور مرکز ارتباطات اورژانس سرعت رسیدن نیروهای امدادی را افزایش و ارتقای خدمات را به دنبال خواهد داشت.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft