ناریخ: سه شنبه 26 دی 1396 - شناسه حبر: 19742

استقبال گرم مردم تربت حیدریه از قهرمان نابینای شنای سوم پاراآسیایی

استقبال گرم مردم تربت حیدریه از قهرمان نابینای شنای سوم پاراآسیایی

'ابراهیم عمرانی' دارنده مدال برنز شنای سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان، در میان استقبال همشهریان خود وارد تربت حیدریه شد.

وی اظهار داشت: جدای از سطح فنی بسیار بالای مسابقات، اماراتی ها نسبت به عنوان تیم جمهوری اسلامی که 'خلیج فارس' بود، سخت گیری های زیادی کرده و مدعی بودند خلیج فارس ملاک نیست و خلیج عربی مورد قبول است و برای همین در فرودگاه هم برای ما سختگیری های زیادی کردند.

عمرانی افزود: همچنین قصد داشتند مسابقات را به صورت مختلط برگزار کنند که ما نپذیرفتیم.

رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه نیز گفت: در سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان که از 19 آذر ماه به مدت پنج روز در شهر دبی برگزار شد، 12 شناگر به نمایندگی از ایران شرکت داشتند.

سید حمیدرضا امینی افزود: کاروان جمهوری اسلامی ایران با نام 'خلیج فارس' در 9 رشته ورزشی و با حضور 35 دختر و 95 پسر و با پرچمداری زهرا والا زاده ورزشکار بوچیای کشور در این دوره حاضر شدند.

وی با بیان اینکه ایران در دو دوره گذشته این بازی ها در سال 2009 در توکیو و سال 2013 در کوالالامپور در جایگاه دوم ایستاده بود، گفت: تنها نماینده استان خراسان رضوی در این رقابت ها ابراهیم عمرانی بود که موفق شد در کلاس S12 و با ثبت زمان 1:42:49 صاحب مدال برنز شود.

به گفته امینی اهمیت این پیروزی زمانی بیشتر مشخص می شود که بدانیم وی نابینا است.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
24
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft