ناریخ: جمعه 22 خرداد 1394 - شناسه حبر: 1967

انهدام باند سارقان خودرو در تربت حیدریه با 28 فقره سرقت

انهدام باند سارقان خودرو در تربت حیدریه با 28 فقره سرقت

انهدام باند سارقان خودرو در تربت حیدریه با 28 فقره سرقت

با انهدام باند سارقان خودرو پرده از 28 فقره سرقت برداشته شد .

فرمانده انتظامی تربت حیدریه در تشریح این خبر به نوید تربت گفت: در پی چند فقره سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو ها در سطح شهر تربت حیدریه، موضوع در دستور کار تیمی از ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

سرهنگ سید ابوالقاسم حیدری مقدم افزود : ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی سرقت ها تحقیقات گسترده ای را در این خصوص شروع کردند  و پس از چند شبانه روز تحقیقات میدانی به اطلاعاتی در خصوص دپوی مقادیر زیادی لوازم و قطعات خودرو دست یافتند.

وی گفت: تیم رسیدگی کننده پرونده با کنترل محل واطمینان از نگهداری قطعات اوراقی خودرو، با هماهنگی مقام قضایی محل را بازرسی و ضمن دستگیری سارق وهمدستش دو دستگاه خودرو سرقتی، مقادیر زیادی وسایل سرقتی از قبیل قطعات خودرو، کارتهای اعتباری ، فلش مموری، مدارک هویتی و....  را کشف کردند .

سرهنگ حیدری مقدم با اشاره به دستگیری عضو دیگر این باند در یکی از شهرهای همجوار تصریح کرد: متهمان پس از بازجویی های تکمیلی با تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند.

 

تصادف دو دستگاه موتور سیکلت 5 مصدوم برجای گذاشت

در دو حادثه جداگانه بر اثر واژگونی و تصادف دو دستگاه موتور سیکلت 5 نفر مصدوم شدند.

حادثه اول در 30 کیلومتری محور تربت حیدریه- تربت جام رخداد که 3 مصدوم برجای گذاشت.

رضا مومن زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه در مورد این حادثه گفت:

در پی تماس تلفنی افراد حاضر در صحنه ی حادثه با پایگاه امداد و نجات شهدای زاوه، در ساعت 21:30 مورخه 12 خرداد ماه و درخواست امداد رسانی به حادثه ی واژگونی موتور سیکلت، تیم امداد و نجات زاوه در محل حادثه حضور یافته و به 3 مصدوم این حادثه خدمات امداد و کمک های اولیه ارائه نمودند و یک نفر از مصدومین را  که شدت جراحاتش بیشتر بود به مرکز درمانی نهم دی شهرستان تربت حیدریه منتقل نمودند .

 در حادثه دوم یک دستگاه موتور سیکلت با خودروی سواری پژو 405 تصادف نمود که دونفر مصدوم برجای گذاشت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه در این مورد به نوید تربت گفت: حادثه فوق در کیلومتر 3 محور فیض آباد بجستان اتفاق افتاد.  وی افزود:

طی تماس تلفنی اورژانس مبنی بر تصادف یک دستگاه موتور سیکلت با خودروی سواری وانت، تیم پایگاه امداد و نجات شهدای مهنه به محل حادثه اعزام گردیدند . در پی حادثه مذکور که 2 مصدوم بر جای گذاشت نجاتگران جمعیت هلال احمر اقدام به ارائه خدمات امداد و کمک های اولیه به مصدومین حادثه  نمودند .

رضا مومن زاده گفت: 1 نفر از مصدومین این حادثه توسط پایگاه امداد و نجات شهدای مهنه و 1 نفر دیگر توسط اورژآنس به مرکز درمانی فیض آباد منتقل گردیدند .

 

4 مصدوم در واژگونی یک دستگاه پژو پارس

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه از امداد رسانی نجاتگران پایگاه امداد و نجات شهدای مه ولات به حادثه ی واژگونی یک دستگاه پژو پارس خبر داد .

وی اظهار داشت : در پی تماس تلفنی اورژانس شهرستان با پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه مستقر در مه ولات در ساعت 12:2 مورخه 15 خرداد ماه و درخواست نیروی پشتیبان جهت پوشش امدادی حادثه واژگونی خودروی پژو پارس در کیلومتر 16 محور بجستان به فیض آباد، تیم عملیاتی با حضور در صحنه حادثه فوریت های پیش بیمارستانی را به 4 حادثه دیده این سانحه ارائه نمودند.

رضا مومن زاده گفت : 2 نفر از مصدومین توسط اورژانس و 2 مصدوم دیگر توسط نجاتگران پایگاه فوق به مرکز درمانی امام رضا (ع) فیض آباد منتقل گردیدند .

 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft