ناریخ: پنج شنبه 25 آبان 1396 - شناسه حبر: 19647

سرقت در گناباد دستگیری در فیض آباد

سرقت در گناباد دستگیری در فیض آباد

 

مرگ خاموش زوج جوان در تربت حیدریه

زوج جوان کاشمری که برای جمع آوری گل زعفران در منطقه شهرستان زاوه در تردد بودند در پی انتشار گاز منواکسید کربن ، دچار گازگرفتگی و فوت شدند.

به گزارش نویدخراسان،فرمانده انتظامی تربت حیدریه گفت: در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 و گزارش مرگ مشکوک سرنشینان یک دستگاه سواری پژو پارس در کیلومتر 7 محور تربت حیدریه به زاوه( کنار پمپ بنزین) بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری 12 برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

به گفته وی ، با حضور عوامل انتظامی و امدادی در محل و تحقیقات به عمل آمده مشخص شد زوجی جوان به نام های محمد و اعظم که از شهرستان کاشمر به مقصد شهرستان زاوه برای جمع آوری گل زعفران در تردد بودند در بین راه به علت خستگی در حوالی پمپ بنزین توقف و با توجه به برودت هوا از پیک نیک برای گرمایش استفاده و در پی انتشار گاز منو اکسید کربن داخل خودرو دچار مسمویت و در نهایت گاز گرفتگی شدند.

با تائید مرگ سرنشینان خودرو(28 و 31 ساله) توسط تیم پزشکی؛ اجساد با هماهنگی مقام قضائی به پزشک قانونی تربت حیدریه منتقل شدند.

سرهنگ آقابیگی از شهروندان خواست با توجه به آغاز فصل سرما به هیچ عنوان برای گرم کردن خود از وسائل گازی در خودرو با شیشه های بسته و فاقد تهویه استفاده نکنند و در صورت نصب وسائل گرمایشی در منزل قبل از استفاده راه های خروجی دود و گاز منو اکسید کربن را به دقت مورد بررسی قرار دهند تا شاهد اینگونه حوادث ناگوار نباشیم.

 

سارق زعفران در تربت حیدریه به دام افتاد

پلیس سارق 7 کیلوگرم زعفران از یک منزل مسکونی در شهرستان تربت حیدریه شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ 'اکبر آقا بیگی' فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه به نوید خراسان گفت: در پی سرقت 7 کیلوگرم زعفران از یک منزل مسکونی در یکی از مناطق شهر تربت حیدریه تیمی از ماموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی دقیق محل سرقت و بررسی سرنخ های بجامانده تحقیقات گسترده ای را آغاز و به یکی از آشنایان مالباخته مظنون شدند.

سرهنگ آقابیگی تصریح کرد: سرانجام پس از چند روز کنترل نامحسوس با اطمینان از دست داشتن در سرقت از منزل با هماهنگی مقام قضائی او را در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از منزلش هفت کیلو زعفران سرقت شده را کشف کردند.

وی با اشاره به معرفی متهم به دادسرا به شهروندان توصیه کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل جمع آوری محصول زعفران از نگهداری مقدار بالای زعفران در داخل منزل خودداری و حتی الامکان محصولات خود را به مراکز معتبر نگهداری اشیاء و کالاهای قیمتی تحویل دهند.

 

سرقت در گناباد دستگیری در فیض آباد

با هوشیاری پلیس شهرستان مه ولات سارق حرفه ای منزل شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ دوم 'حمزه ذوالفقاری' فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات گفت: یگی از تیم های یگان امداد هنگام گشت زنی در سطح شهر فیض آباد به مردی جوان که با مشاهده خودرو پلیس سراسیمه متواری شد مظنون شدند.

وی افزود: ماموران این فرماندهی قبل از فرار، مظنون را دستگیر و در بازرسی بدنی یک برگ چک بانکی به مبلغ 230 میلیون ریال کشف و با توجه به پاسخ های ضد و نقیض او را به مقر انتظامی منتقل کردند.

سرهنگ ذوالفقاری تصریح کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد این برگه چک، ماه گذشته از یک منزل مسکونی در شهرستان گناباد سرقت شده است.

وی عنوان کرد: متهم که فردی معتاد و دارای 5 فقره سابقه سرقت است در ادامه بازجوئی ها در مواجهه با ادله جدید کشف شده به سرقت منزل در شهر گناباد اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی متهم برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان گناباد منتقل شد.

 

کشف 3500 عدد قرص غیرمجاز از دو عطاری مه ولات

پلیس شهرستان مه ولات با کشف 3 هزار و 500 عدد انواع قرص غیرمجاز دو عطاری مختلف را در این شهرستان پلمپ کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات گفت: با کسب خبری مبنی بر توزیع قرص های غیر مجاز در دو واحد عطاری در سطح شهر فیض‌آباد، موضوع در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ حمزه ذوالفقاری افزود: مأموران با کنترل نامحسوس این عطاری‌ها و اطمینان از صحت خبر با هماهنگی مقام قضایی در اقدامی ضربتی وارد عمل شدند.

سرهنگ ذوالفقاری تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی در این عملیات در بازرسی از واحدهای صنفی متخلف 3 هزار و 500 عدد انواع قرص غیرمجاز شامل ترامادول، قرصهای توان افزا و قرص های دست ساز ترک اعتیاد، کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو سواری که از آن برای توزیع قرص استفاده می شد خاطرنشان کرد: با هماهنگی قضایی این واحدهای صنفی متخلف پلمپ و متهمان به دادسرا معرفی شدند.

 

3 مصدوم در پی حادثه برخورد خودرو 405 با تیر چراغ برق

روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امدادرسانی به حادثه برخورد خودرو 405 با تیر چراغ برق در 25 کیلومتری محور تربت حیدریه به دولت آباد خبر داد.

به گزارش نوید خراسان،رضا مومن زاده معاون مدیر عامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: طی تماس تلفنی مرکز EOC استان مبنی بر وقوع این حادثه تیم امداد و نجات پایگاه زاوه همراه با یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند که پس از حضور و تثبیت صحنه ی حادثه ، خدمات امداد و کمک های اولیه را به مصدومین ارائه نمودند و یک مصدوم جهت مراقبت های بیشتر توسط آمبولانس پایگاه شهید بهروز زاوه و دو مصدوم دیگر توسط آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی نهم دی شهرستان تربت حیدریه منتقل گردیدند.

 

شناسایی کلاهبردار 500 میلیون ریالی از 5 شهروند تربت حیدریه

پلیس عامل کلاهبرداری500 میلیون ریال از 5 شهروند در شهرستان تربت حیدریه را شناسایی و دستگیر کرد.

سرهنگ 'اکبر آقابیگی' فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه گفت: با دریافت مرجوعه قضائی تحت عنوان کلاهبرداری موضوع در دستور کار تیمی از ماموران پلیس آگاهی شهرستان تربت حیدریه قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اظهارات مالباخته مشخص شد فردی به مغازه سنگبری وی مراجعه و درخواست مقداری سنگ کرده و پس از تهیه جنس و بارگیری و امضاء فاکتور به بهانه برداشت پول از عابر بانک از محل متواری شده است .

سرهنگ آقابیگی تصریح کرد: در هنگام رسیدگی به پرونده چهار نفر دیگر از اشخاصی که به شیوه های مشابه از آنها کلاهبرداری شده بودند نیز اعلام شکایت کردند.

کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پس از بررسی اظهارات مالباختگان تحقیقات میدانی گسترده ای را شروع و با یک سری تحقیقات میدانی و استفاده از شیوه های نوین پلیسی فرد کلاهبردار را شناسایی و با هماهنگی قضائی در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه ادامه تصریح کرد: متهم در بازجویی های علمی به عمل آمده و مواجهه با تعدادی از مالباختگان به جرم خود اعتراف و اعلام داشت پس از بارگیری اجناس به بهانه برداشت پول از عابر بانک و در مواردی با ارائه چک های بلامحل از فردی ناشناس کلاهبرداری کرده و با یک دستگاه نیسان به شهر مشهد منتقل کرده است.

سرهنگ آقابیگی با اشاره به اینکه متهم 500 میلیون ریال از 5 شهروند کلاهبرداری کرده خاطر نشان کرد: تحقیقات از متهم برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft