ناریخ: شنبه 22 مهر 1396 - شناسه حبر: 19563

در نشست هیئت های ورزشی شهرستان مطرح شد؛ شورای شهر ملک فروخته شده را اهدا نموده است

در نشست هیئت های ورزشی شهرستان  مطرح شد؛ شورای شهر ملک فروخته شده را اهدا نموده است

 

حسن نیکنام

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه با بیان اینکه مبلغ نزدیک به 10 میلیارد ریال اعتبار برای احداث خانه جوانان این شهرستان اختصاص یافته، گفت: اما آغاز عملیات اجرایی آن معطل دریافت یک قطعه زمین اهدایی است.   

به گزارش نوید خراسان سیدحمید رضا امینی در نشست مشترک هیات های ورزشی با اصحاب رسانه افزود: از افراد خیر انتظار داریم در کنار ساخت مسجد و مدرسه، نیم نگاهی هم به ساخت سالن های ورزشی داشته باشند.

وی با بیان اینکه طبق قانون 27 صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده به وزرات ورزش و جوانان اختصاص دارد، گفت: با این حال آنچه به ورزش و جوانان این شهرستان تعلق می گیرد، چنان چشمگیر نیست.

امینی کار در حوزه ورزش و جوانان تربت حیدریه را جهادی خواند و گفت: دست اندرکاران ورزش و جوانان تربت حیدریه 30 سال است با رویه اقتصاد مقاومتی چراغ ورزش این شهرستان را کج دار مریز و سوسو کنان روشن نگه داشته اند.

 

راه اندازی رشته وزنه برداری بانوان در تربت حیدریه

رییس هیات وزنه برداری تربت حیدریه از راه اندازی شاخه بانوان این رشته به عنوان نخستین شهر پیشتاز استان بعد از مشهد یاد کرد و گفت: این یک اتفاق مبارک است که برای نخستین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، شاهد حضور بانوان وزنه بردار در عرصه های رقابتی باشیم.

سید احمد موسوی افزود: خانم پروین لسانی به عنوان نایب رییس بانوان کار استعدادیابی و جذب مربی را آغاز کرده اند.

 

اهدای ملک فروخته شده به یکی از سمن ها توسط شورای اسلامی شهر تربت حیدریه

دبیر سمن جهادگران دیار خورشید نیز گفت: با وجودی که سمن ما به ثبت ملی نیز رسیده، اما به دلیل کمبود امکانات به شورای اسلامی دوره چهارم مراجعه کردیم تا مکانی را در اختیار ما بگذارند و آنها مغازه ای را به ما اهدا کردند که در زمان تحویل متوجه شدیم پیشتر فروخته شده است.

محمد حسن صادق پور افزود: فعالیت ما در قالب حوزه های جهادی و در مناطق محروم و روستایی، فعالیت های عمرانی انجام می دهیم.

 

انتقاد از عملکرد اصحاب رسانه در تربت حیدریه

چند نفر از مسوولان هیاتهای ورزشی و از جمله وفاخواه نایب رییس هیات فوتبال و ذاکری رییس هیات تکواندو، اظهار کردند: خبرنگاران برای پوشش اخبار ما پا پیش نمی گذارند و تا زمانی که به آن ها گزارش فعالیت های خود را ارایه نکنیم، خبری از ما در رسانه های خود درج نمی کنند.

 

دفاع برخی هیات های ورزشی از عملکرد رسانه های تربت حیدریه

در مقابل چند نفر از مسوولان هیات های ورزشی تربت حیدریه و از جمله غلامی رییس هیات تیراندازی و حسین زاده رییس ورزش روستایی اظهار کردند: ما باید از خود سووال کنیم تا چه اندازه با خبرنگاران تعامل داریم و تا چه اندازه توانسته ایم آن ها را از فعالیت های خود مطلع سازیم؟

آن ها همچنین اظهار کردند: تاکنون ما تنها خود را متعهد به ارایه گزارش به مافوق می دانستیم، در حالی که برای ما زیاد مهم نبوده که مردم و اصحاب رسانه را از فعالیت های خود مطلع سازیم.

 

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خبرها را با تاخیر دریافت می کند

مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه ضمن تقدیر از برخی هیات های موقع شناس، گفت: متاسفانه غالب هیات های ورزشی اخبار فعالیت های خود را با 2 روز تاخیر ارسال می کنند و این یعنی تولید خبر سوخته که درشان این اداره نیست.

ملیحه علیپور افزود: با وجود گسترش شبکه های اجتماعی و مجازی، اما هنوز برخی هیات های ورزشی با شیوه سنتی اطلاع رسانی می کنند و این در شان تربت حیدریه نیست.

 

رسانه های تربت حیدریه حتی با ساز ناکوک هیات های ورزشی هم می خوانند

در پاسخ به این اظهارات رییس انجمن خبرنگاران شهرستان تربت حیدریه گفت: اکنون در این شهرستان تنها خبرگزاری های جمهوری اسلامی، صدا و سیما و تابان و نیز روزنامه خراسان و هفته نامه نوید خراسان، به عنوان فعال ترین رسانه های این خطه، به هر شکلی که توانسته اند با هیات های ورزشی ارتباط برقرار کرده اند، اما در مقابل گاه در حقشان جفا نیز شده است.

اصغر غضنفری افزود: هر چند بحث ورزش و امور جوانان برای رسانه ها همیشه مورد تاکید بوده و هست و همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی به عنوان زیر مجموعه این اداره می تواند صدای ورزش شهرستان را رساتر از همیشه به منصه ظهور برساند، اما تحقق این مهم تعامل دو طرفه و ارایه ساز و کارهای حرفه ای تر به خصوص از ناحیه هیات های ورزشی در حوزه اطلاع رسانی را، می طلبد.

وی با بیان اینکه در سال های اخیر ورزش به حوزه فرهنگ عمومی راه پیدا کرده، گفت: این نهایت بی انصافی است اگر نقش رسانه ها را در این ارتباط ندیده انگاریم.

 

بیش از توان خود فعالیت داریم

سر دبیر هفته نامه نوید خراسان نیز گفت: رسانه های تربت حیدریه با بضاعت نیروی انسانی که در اختیار دارند برایشان مقدور نیست به 40 هیات ورزشی مدام سر بزنند و از وقایع مطلع شوند، اما با این حال بیش از توان خود فعالیت دارند.

حسن نیک نام افزود: در عین حال برای رییسان هیات های ورزشی مقدور است با خبرنگاران که تعداشان هم زیاد نیست، تعامل برقرار کرده و آنها را از رویداد ها و اخبار خویش مطلع کنند.

وی گفت: نکته دیگر اینکه نحوه تعامل با رسانه های تربت حیدریه با سلیقه شخصی مسوولین اتفاق می افتد و نه با توجه به کارکردهای رسانه و این شیوه منجر به دور شدن هیات های ورزشی از رعایت اصول حرفه ای اطلاع رسانی شده است.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
24
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft