ناریخ: شنبه 22 مهر 1396 - شناسه حبر: 19544

تیم گوشت روز تربت حیدریه قهرمان مسابقات فوتسال نونهالان استان شد

تیم گوشت روز تربت حیدریه قهرمان مسابقات فوتسال نونهالان استان شد

تیم فوتسال نونهالان گوشت روز تربت حیدریه در مسابقات قهرمانی نونهالان استان توانست عنوان نخست را کسب کند.

به گزارش نوید خراسان؛ مرحله نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی نونهالان استان با حضورچهارتیم آموزش وپروش کلات، ثامن الحجج سبزوار، استقلال نوین تربت جام و گوشت روز تربت حیدریه به میزبانی سبزوار برگزارشد که تیم فوتسال گوشت روز در مرحله پایانی این رقابت ها توانست با دو برد و یک شکست و کسب 6 امتیاز بالاتر از تیم ثامن الحجج سبزوار بر سکوی نخست این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی رقابتهای فوتسال نونهالان خراسان رضوی را بدست آورد.

مسابقات فوتسال قهرمانی نونهالان خراسان رضوی باحضور32 تیم و در هشت گروه چهار تیمی قرعه کشی شد،که تیم گوشت روز تربت حیدریه در گروه یک مسابقات با تیم های ثامن الحج سبزوار،علم و اخلاق مشهد و هیات فوتبال قوچان هم گروه شد.

مرحله اول ودور رفت این مسابقات به میزبانی شهرستان تربت حیدریه برگزارشد که حاصل این دور برای نونهالان شهرستان دوشکست و یک پیروزی مقابل حریفان بود. اما در دور برگشت همین مرحله  که به میزبانی سبزوار انجام شد تیم گوشت روز توانست با 9 امتیاز بعنوان تیم دوم بعد از تیم ثامن الحجج به مرحله بعد صعود کند.

تیم نونهالان گوشت روز در مرحله دوم بعنوان میزبان با تیم های استقلال نوین تربت جام،پاس نوین مشهد و ابیورد درگزهم گروه شد و در پایان با دو پیروزی و یک شکست به مرحله سوم مسابقات بعنوان تیم دوم صعود کرده و به جمع  هشت تیم برتر استان رسید.

مرحله سوم مسابقات به میزبانی شهرستان کلات و با حضور تیمهای گوشت روزتربت حیدریه،آموزش و پروش کلات، علم و اخلاق چناران و قدسیان مشهد برگزار که در این دور از مسابقات تیم نونهالان گوشت روز با اقتدار توانست با 9 امتیاز بعنوان سرگروه به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی استان صعود نماید.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
24
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft