ناریخ: دوشنبه 13 شهریور 1396 - شناسه حبر: 19428

فرماندار: دولت یازدهم شاخص های منفی کشور را مثبت کرد

فرماندار: دولت یازدهم شاخص های منفی کشور را مثبت کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه گفت: اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در دولت یازدهم موجب شد رشد منفی 6.8 درصدی شاخص ها، به مثبت 8 درصد تغییر کند.

به گزارش نوید خراسان، احمدعلی موهبتی، در دیدار مدیران دستگاه های اجرایی با امام جمعه تربت حیدریه افزود: جمهوری اسلامی با علم به اینکه یقینا با عبور از شرایط تحریم نیز بیگانگان به بهانه های حقوق بشری چالش دیگری برای ما ایجاد خواهند کرد، سیاست های اقتصاد مقاومتی را در پیش گرفته تا کشور را از درون مقاوم سازد.

وی اقتدار حوزه امنیت دفاعی و نظامی را عامل اصلی موفقیت در سیاست خارجی برشمرد و گفت: اقدامات رزمندگان اسلام در غرب آسیا عمق راهبرد دفاعی انقلاب اسلامی ایران را گسترش داد و باعث شد تا جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه ارتقا یابد.

موهبتی همچنین از ارتقای ظرفیت تولید پارس جنوبی، حوزه بهداشت و درمان و شرکت های دانش بنیان به عنوان بخشی از فعالیت های شاخص دولت در چهار سال گذشته یاد کرد.

امام جمعه تربت حیدریه نیز گفت: شهیدان رجایی و باهنر مومن به انقلاب اسلامی بودند و ایمان به مدیریت و حاکمیت دینی و ولایت محوری در شخصیت این 2 بزرگوار آشکار بود.

حجت الاسلام محمدرضا عصمتی با بیان اینکه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا محدود به برگزاری مراسم نیست، افزود: هدف اصلی از این مناسبت ها، استمرار راه و شخصیتی است که با اخلاص و معنویت برای بقا و تقویت انقلاب اسلامی از جان مایه گذاشته اند.

وی سرلوحه قرار دادن ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر را در مسئولان امروز کشور ضروری برشمرد و افزود: این شهیدان بزرگوار خود را وقف انقلاب و اسلام کردند و هیچگاه در برنامه های کاری خود ساعت و تعطیلی را ملاک قرار ندادند بلکه با مدیریت انقلابی و جهادی برای کشور تلاش کردند.

عصمتی گفت: امروز با توجه به امکانات بیشتر و فناوری های نوین و به روز نسبت به دهه 60، انتظار بر این است تا مسئولان با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی و استفاده از توانمندی داخلی، رشد اقتصادی و ارتقای سفره معیشتی مردم را رقم بزنند.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
1
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft