ناریخ: دوشنبه 13 شهریور 1396 - شناسه حبر: 19427

نمایشگاه توانمندی های گردشگری روستایی تربت حیدریه افتتاح شد

نمایشگاه توانمندی های گردشگری روستایی تربت حیدریه افتتاح شد

نمایشگاه توانمندی های گردشگری روستایی تربت حیدریه، با حضور استاندار خراسان رضوی و جمعی از مدیران استان در مجموعه تاریخی فرهنگی رباط طبسی این شهر افتتاح شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه که با هدف معرفی توانمندی های روستاهای منطقه در زمینه گردشگری و صنایع دستی برپا شده 12 روستا تولیدات و صنایع دستی خود را در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند.

علی محمدی افزود: در کنار این نمایشگاه مرکز آموزش صنایع دستی با مشارکت میراث فرهنگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت حیدریه دایر شده است.

وی اظهار کرد: در این مرکز رشته های فرت بافی، تراش سنگ های قیمتی، زیورآلات، سفال و گلیم بافی توسط کارشناسان میراث فرهنگی آموزش داده می شود و هزینه های آن را کمیته امداد متقبل شده است.

استاندار خراسان رضوی که به تربت حیدریه سفر کرده است، امروز از طرح در حال اجرای سایت پرورش قارچ سایه رس در بخش رخ این شهرستان بازدید کرد.

وی همچنین در این سفر یک روزه ضمن بررسی مشکلات اجرای ساختمان جدید فرمانداری تربت حیدریه، در نشست اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال این شهرستان شرکت کرده و بازدیدی هم از واحد تولید کاشی این شهرستان داشت.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
8
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft