ناریخ: چهارشنبه 29 شهریور 1396 - شناسه حبر: 19373

سوزنی به خود، جوالدوزی به دیگران

سوزنی به خود، جوالدوزی به دیگران

محمدرضا سالارمقدم

به مناسبت روز خبرنگار به دعوت هفته نامه نوید خراسان نشست مدیران روابط عمومی های منتخب و خبرنگاران شهرستان برگزار گردید. این نشست حاوی نکاتی بود که مرا وادار نمود این یادداشت را بنویسم.

1- باوجود اینکه موضوع جلسه از قبل با تلفن یا پیامک و تلگرام به اطلاع مدعوین رسیده بود اما اکثر مهمانان  و حتی خبرنگاران راجع به موضوع اصلی صحبت نکردند و حتی با وجود تذکر کسی توجه نکرد.

2- برخی دوستان رسانه در ساعت مقرر در جلسه حاضر نشدند و این با اصول اخلاق حرفه ای در حوزه رسانه سازگار نیست. چطور است که اگر ما رسانه ها و به خصوص همکاران عزیزمان در رسانه ملی(صدا و سیما)، زمانی که مسوولان جلسات را دیر برگزار می کنند، فورا با تصویربرداری از ساعت دیواری و متن دعوت نامه خبری، آن ها را متهم به تاخیر و بی نظمی کرده و نخستین قدم را در حاشیه نگاری رسانه ای برمی داریم، پس اگر یکی از مدیران روابط عمومی دعوت شده در سایت خود این تاخیر خبرنگاران رسانه ها را در جلسه ای که خود میزبان بودند، منعکس می کردند جای گلایه ای باقی نمی ماند بعبارتی رطب خورده کی منع رطب کند.

در پایان شایسته است یادی از آقای فتحی نیا فرماندار سابق تربت حیدریه داشته باشیم که همه ساله در روز خبرنگار به تمامی دفاتر رسانه های تربت حیدریه سر زده و حداقل یک "خسته نباشید و دست مریزاد" تقدیم ما می کردند.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
79
پربیننده ترین خبرها
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft