ناریخ: چهارشنبه 29 شهریور 1396 - شناسه حبر: 19366

مرگ 2 مقنی در چاه 120 متری زاوه

مرگ 2 مقنی در چاه 120 متری زاوه

2 مقنی زاوه ای که برای کار به عمق 120 متری یک چاه کشاورزی رفته بودند در چاه گرفتار شده و جان باختند.

به گزارش نوید خراسان این حادثه در روستای قلعه آقاحسن از توابع بخش سلیمان شهرستان زاوه روی داد که پس از چندین ساعت تلاش عوامل محلی و نیروهای امدادرسان، اجساد قربانیان ساعت 2 بامداد امروز از چاه خارج شد.

اطلاعات دریافتی حاکی است، قربانیان 25 و 35 ساله اهل یکی از روستاهای مجاور بودند که قصد داشتند برای افزایش آبدهی چاه نقب بزنند اما به دلیل قطعی برق و اختلال در سامانه تخلیه آب و هوارسانی، دچار خفگی شدند.

عمق چاه چندین بار عملیات نجات را به چالش کشاند که سرانجام عملیات بعد از 10ساعت تلاش برای رهایی بخشی گرفتاران به سرانجام رسید و اجساد مقنی ها در 2 مرحله از چاه بیرون کشیده شد.

روستای قلعه آقاحسن با حدود چهار هزار نفر جمعیت در 50 کلیومتری شهر دولت آباد، مرکز شهرستان زاوه واقع است.

 

کشف 92 کیلوگرم تریاک از خودرو حمل لبنیات در تربت حیدریه

فرمانده انتظامی تربت حیدریه اعلام کرد: ماموران این فرماندهی روز دوشنبه موفق به کشف 92 کیلوگرم ماده مخدر تریاک از یک خودرو حمل فرآورده های لبنی شدند.

به گزارش نوید خراسان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی این فرماندهی، سرهنگ اکبر آقابیگی گفت: این خودرو که از استان‌های جنوبی کشور راهی مشهد بود در ایستگاه شهید شیردل کامه تربت‌ حیدریه متوقف و مورد بازرسی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از کشف محموله مواد مخدر که در بدنه خودرو جاسازی شده بود، راننده را دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل دادند.

 

جوان مه ولاتی که از پدرش سرقت می کرد به دام افتاد

فرمانده انتظامی مه ولات گفت: یک جوان معتاد که از منزل پدرش سرقت کرده بود توسط پلیس این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ حمزه ذوالفقاری به خبرنگار نوید خراسان گفت: پدر این جوان با مراجعه به دایره تجسس کلانتری فیض آباد، مرکز این شهرستان، از وی به علت سرقت شکایت کرد.

وی بیان کرد: شاکی با بیان اینکه فرزندش اعتیاد شدیدی به مواد مخدر دارد و برای تامین هزینه مواد مصرفی اقدام به دزدیدن لوازم منزلم می کند که در آخرین اقدام گوشی همراهم را به سرقت برده است.

ذوالفقاری افزود: ماموران دایره تجسس پس از هماهنگی قضایی سارق معتاد را در حالی که در حال فروختن گوشی بود دستگیر کردند که نخست منکر هرگونه سرقت شد اما پس از مواجهه با پدرش و ادله پلیس، لب به اعتراف گشود.

غرق 2 جوان روستایی در بند خاکی تربت حیدریه

بخشدار کدکن تربت حیدریه اعلام کرد: جسد دو جوان روستایی که در بند خاکی روستای بُرس از توابع بخش کدکن غرق شده بودند، امروز از آب بیرون کشیده شد.

به گزارش نوید خراسان، 2 جوان 26 و 35 ساله روستایی که عصر دیروز به همراه خانواده خود برای تفریح به حاشیه این بند خاکی رفته بودند وقتی برای آب تنی به آب زدند در گل و لای کف آب گرفتار شده و جان خود را از دست دادند.

بخشدار کدکن، گفت: جسد جوان 26 ساله دیروز توسط امدادگران از آب بیرون کشیده شد اما با توجه به تاریکی هوا و نتیجه ندادن جست و جو، تفحص برای یافتن جسد دیگر غریق این حادثه به امروز موکول شده بود.

سیدمهدی موسوی کیا با اشاره به مشارکت نیروهای آتش نشانی کدکن و تربت حیدریه و امدادگران جمعیت هلال احمر در امر جست و جوی غرق شدگان این حادثه، افزود: صبح امروز جسد جوان 35 ساله روستایی نیز به روی آب آمده بود که با کمک نیروهای امدادرسان از آب خارج و به پزشکی قانونی منتقل شد.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft