ناریخ: دوشنبه 2 مرداد 1396 - شناسه حبر: 19279

برگزاری مانور واکنش شرایط اضطرار و پدافند غیرعامل در تربت حیدریه

برگزاری مانور واکنش شرایط اضطرار و پدافند غیرعامل در تربت حیدریه

مانور واکنش در شرایط اضطرار و پدافند غیر عامل به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف نیروی انسانی و تجهیزات در انبار نفت منطقه تربت حیدریه برگزار شد.

به گزارش نوید خراسان به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه، مهدیزاده رئیس HSE منطقه با اعلام خبر فوق گفت: سناریوی این رزمایش با حضور مسئولین عملیاتی منطقه تدوین واز کلیه مراحل اجرا، فیلم و عکس جهت بازنگری اقدامات و اطلاع رسانی تهیه گردید.

مهدیزاده افزود: طی ۹ ماهه گذشته ۷ مانورایمنی به منظور حفظ آمادگی و بهبود نقاط قوت جهت برگزاری این رزمایش انجام شد.

رئیس HSE منطقه نفت تربت حیدریه، هدف از برگزاری رزمایش را شناسایی نقاط ضعف و انجام اقدامات اصلاحی در مواجهه با شرایط واقعی حادثه و بحران ، سنجش توان آتش نشانان منطقه، میزان همراهی و مشارکت سازمانهای امدادی، ایمنی و آتش نشانی، اتفاقات برق ، نیروی انتظامی،اوژانس ۱۱۵، جمعیت هلال احمر و حضور مناطق معین به منظور ایجاد هماهنگی بیشترعنوان کرد.

قابل ذکر است که رزمایش ایمنی منطقه تربت حیدریه ، در سه مرحله؛ حریق فرضی روی مخزن و اطفاء حریق، همزمان با خروج نفتکش ها از پارکینگ نفتکش، عملیات تیرول و راپل روی مخزن و انتقال مصدوم از ارتفاع توسط نیروهای هلال احمر و همچنین عملیات اطفاءحریق در یارد آتش با موفقیت به اجرا در آمد.

 

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft