ناریخ: سه شنبه 13 تیر 1396 - شناسه حبر: 19203

اختصاص 500 میلیارد ریال برای دوبانده کردن محور مه ولات - گناباد

اختصاص 500 میلیارد ریال برای دوبانده کردن محور مه ولات - گناباد
نماینده تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: 500 میلیارد ریال اعتبار برای دوبانده کردن محور مه ولات - گناباد اختصاص یافت.
سعید باستانی، در شورای اداری شهرستان مه ولات گفت: این رقم برای ساخت، مرمت و دوبانده کردن این محور 17 کیلومتری اختصاص یافته که کار آن توسط پیمانکار آغاز شده و باید در 2.5 سال اجرا شود.
وی با اشاره به نرخ پایین بیکاری در مه ولات بیان کرد: مه ولات در شاخص بیکاری وضعیت مطلوبی نسبت به استان و کشور دارد و اگر ادارات برنامه ریزی مناسبی برای اشتغالزایی داشته باشند می توانیم ریشه کنی بیکاری را در شهرستان جشن بگیریم.
 
پلیس خودروهای متخلف اداری را توقیف کند
فرماندار مه ولات نیز در این نشست با انتقاد از برخی ادارات در استفاده از خودروهای دولتی در ساعات غیرکاری و خارج از محدوده این شهرستان، بر ضرورت رعایت قوانین و مقررات از سوی دستگاهها تاکید کرد.
مسعود رنجبر افزود: پلیس موظف است کلیه ماشین های اداری، اعم از پلاک دولتی یا شخصی را که فاقد برگه ماموریت هستند، متوقف و به توقفگاه منتقل کند.
 
تخصیص 100 درصدی اعتبارات مه ولات در سال گذشته 
فرماندار مه ولات گفت: سال گذشته اعتبارات این شهرستان که برای 17 طرح عمرانی منظور شده بود به طور 100 درصد تخصیص یافت.
رنجبر از تصویب اعتبار 4.5 میلیارد ریالی برای سالن زورخانه شهر فیض آباد با پیگیری های نماینده شهرستان در مجلس خبر داد و از وی خواست تا برای دریافت اعتبار برای خانه کشتی مه ولات نیز مساعدت و پیگیری کند.
 
برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
30
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft