ناریخ: شنبه 16 اردیبهشت 1396 - شناسه حبر: 19125

مالخر فروشنده مواد مخدر به دام افتاد

مالخر فروشنده مواد مخدر به دام افتاد
ماموران کلانتری 11شهرستان تربت حیدریه با دستگیری توزیع کننده مواد مخدر 50 دستگاه تلفن همراه مسروقه را نیز از وی کشف کردند. 
فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه با اعلام این خبر به نوید خراسان گفت:باکسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع گسترده مواد مخدر توسط فردی سابقه دار در محله کوی چمران، تیمی از ماموران کلانتری 11این فرماندهی وارد عمل شدند. 
سرهنگ آقابیگی افزود: بررسی های میدانی ماموران کلانتری 11 حاکی از آن بود که این فرد سابقه دار به جای دریافت وجه نقد از مشتریانش (افراد معتاد)بابت تهیه مواد مخدر گوشی های مسروقه را از آنها اخذ می کند.  
وی افزود: ماموران این فرماندهی پس از اطمینان از فعالیت های مجرمانه فرد خرده فروش، با هماهنگی مقام قضائی در اقذامی ضربتی اورا دستگیر و در بازرسی از محل زندگیش 50 دستگاه انواع تلفن همراه مسروقه را کشف کردند. 
سرهنگ آقابیگی تصریح کرد: متهم 35 ساله به نام محمد در بازجویی های به عمل آمده به خرید تلفن همراه مسروقه از افراد معتاد در ازای دادن مواد مخدر به آنها اعتراف کرد. 
فرمانده شهرستان تربت حیدریه خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات از متهم برای شناسایی همدستانش و کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه داد. وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک مراتب رادر اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110اعلام کنند تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
 
دستگیری قاچاقچی مسافرنما با بیش از 6 کیلوگرم تریاک 
قاچاقچی مسافرنما قبل از رسیدن به مقصد شناسایی و دستگیر شد. 
فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه با اعلام این خبر به نوید خراسان گفت: ماموران مستقر در ایستگاه بازرسی شهید شیر دل کامه هنگام کنترل خودروهای عبوری به مسافر جوان یک دستگاه اتوبوس که از استانهای جنوبی به سمت مشهد در حال حرکت بود مشکوک شدند و پس از هدایت مرد جوان به داخل ایستگاه در بازرسی وسایل همراهش 6 کیلو و 200 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند. 
سرهنگ آقابیگی افزود: متهم 32 ساله پس از بازجویی های بعمل آمده با تشکیل پرونده راهی دادسرا شد. 
وی در پایان از عموم شهروندان خواست ضمن همکاری با پلیس و ارائه اخبار و اطلاعات، شماره تلفن 128 پلیس مبارزه بامواد مخدر به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات شهروندان عزیز در حوزه مواد مخدر و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ است.
 
کشف بیش از 45 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه اتوبوس 
پلیس شهرستان تربت حیدریه در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس بیش از 45 کیلو گرم تریاک کشف کرد. 
به گزارش نوید خراسان؛فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه با اعلام این خبر گفت: با کسب خبری مبنی برقاچاق مواد افیونی با یک دستگاه اتوبوس از استان های جنوبی ، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی و ماموران مستقر در ایستگاه بازرسی شهید شیر دل کامه قرار گرفت. 
سرهنگ آقابیگی افزود : ماموران این فرماندهی با کنترل محورهای مواصلاتی سرانجام خودرو حامل مواد مخدر را در محور تربت حیدریه – مشهد شناسایی و با هماهنگی مقام قضائئ به صورت نامحسوس آن را تحت نظر گرفته و پس از ورود به مشهد هتگام تخلیه بار در اقدامی غافلگیرانه وارد عمل شدند. 
وی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه بامواد مخدر پس از هدایت خودرو به مقر انتظامی در بازرسی از آن مقدار 45 کیلو و500گرم مواد مخدر تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف کردند. 
فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه با اشاره به توقیف خودرو اتوبوس خاطر نشان کرد: در این رابطه دو نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند 
 
انهدام باند سارقان احشام در شهرستان مه ولات
یک گروه چهار نفره که اقدام به سرقت 50 راس گوسفند کرده بودند،‌ دستگیر و تحویل مقام های قضایی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان مه ولات در تشریح این خبرگفت:: با توجه به گزارش های ارسالی از سوی مالباختگان، این افراد هفته جاری هنگام فروش سه راس گوسفند در یکی از روستاهای حوزه استحفاظی بخش شادمهر شناسایی و دستگیر شدند. 
سرهنگ حمزه ذوالفقاری گفت: با توجه به گزارش سرقت های مشابه در شهرستان های رشتخوار و مه ولات متهمان در چند مرحله مورد بازجویی قرار گرفته و به چند مورد سرقت احشام اعتراف کردند.
 
کشف مواد مخدر در مه ولات
پلیس مبارزه با مواد مخدر مه ولات در بازرسی از یک کامیون حمل تره بار 39 کیلوگرم تریاک کشف کرد.
سرگرد هادی طالبی جانشین فرمانده انتظامی مه ولات با اعلام این خبرافزود: این میزان مواد توسط ماموران هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور فیض آباد به تربت حیدریه که از استانهای جنوبی وارد این حوزه استحفاظی شده بود کشف و دو سرنشین 34 و 36 ساله آن برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.
 
برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
80
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft